AnaSayfa / Genel / Kahve falında sırttan silahla vurulmak

Kahve falında sırttan silahla vurulmak

Kahve falında sırttan silahla vurulmak aile bireylerinden birinin evlilik yolunda adım atacağına, yakın bir zamanda çok ses getirecek bir işe gireceğine, adının ve şanının yürüyeceğine, geçim sıkıntısına katlanmak zorunda kalacağına, hayırlı, güzel, iyi ve olumlu olaylarla karşılaşacağına, kazançlı olacağı işlere gireceğine, çok sevilen bir kişi olunacağına, bir sebeple uzun bir zaman boyunca toparlanılamayacağına, tüm gözleri üzerinde toplayacağına, maddi kaybın ruhsal olarak sıkıntıların önünü açacağına, tatsız durumlar yaşanacağına, sevilen kişi ile ayrı düşüleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında sırttan silahla vurulmak gördüyseniz:

  • İhmal ettiğiniz sorumluluklarınızı telafi yoluna gidebilirsiniz.

Kahve falında sırtından silahla vurulmak alınan haberler doğrultusunda çok büyük kazanç getirecek ve maddi sorunları tamamen ortadan kaldıracak olaylar yaşanacağına, maddi ve manevi açıdan kendisini çok yıpratacak bir kişi ile arkadaşlık kuracağına rivayet eder.

Kahve falında silahla sırtından vurulduğunu görmek kavgaların ve anlaşmazlıkların baş göstereceğine, hayatında meydana gelecek güzel gelişmeler sayesinde huzurunun ve neşesinin de yerine geleceğine, asılmış olan yüzünün gülmeye başlayacağına yorulur.

Kahve falında silahla sırtından vurulmak zarar edilen bir olayın kısa süre içinde düzgün bir şekilde gerçeğe döneceğine, bunun kendisine ekonomik sıkıntılarından kurtulması için çare olacağına, bu sayede evine daha fazla rızkın cebine de daha büyük miktarlarda gelirin gireceğine delalet eder.

Kahve falında sırtından silahla vurulduğunu görmek kendisini çok yalnız ve yorgun hissedeceğine, muradına ereceğine ve deyim yerindeyse hayatının altın çağını yaşayacağına rivayet eder.

Kahve falında sırttan silahla vurulmak ağız tadının, keyfinin ve moralinin kaçacağına, yaşamının çok lüks bir hale geleceğine işarettir.

Kahve falında sırtından vurulmak sorunların ve sıkıntıların baş göstereceğine, süt liman olan hayatın bir anda dalgalanacağına, rızık eksikliği yaşayacağına işaret eder.

Kahve falında tabancayla sırtından vurulduğunu görmek iş hayatındaki yükselişinden aldığı güçle kendi işini kurarak patronluğa başlayacağına, kısa bir kırgınlık yaşanacağına işarettir.

Kahve falında sırtından kurşunla vurulmak rahat bir hayata sahip olacağına, kişi için gelecek günlerin tasasız ve neşe dolu olacağına alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir