Kahve falında sırtının kıllandığını görmek

Kahve falında sırtının kıllandığını görmek geleceğinin mutlulukla dolacağına, geçimini sağlamanın dışında, eline geçen paranın bir kısmı ile de geleceğine, hayırsız kişilerle muhatap olmak zorunda kalınacağına, hasretin ve özlemin biteceğine, bulunacak bir kaynak sayesinde bu projenin vakit kaybedilmeden hayata geçirileceğine ve zenginliğe sahip olunacağına, uzun süre kötü bir hastalıkla uğraşılacağına, herkesi kendisine hayran bırakacağına, gelmek istediği noktalara geleceğine, yaşayacağı güzel gelişmeler sayesinde mutlu olacağına işaret eder.

Kahve falında sırtının kıllandığını gördüyseniz:

  • Sadece duygusal açıdan biraz huzursuzsunuz.

Kahve falında sırtı kıllı görmek kısa zaman içinde şirketin daha da büyüyeceğine, malvarlığının çok daha artacağına, hayali kurulan çalışmalara ve projelere bu sayede kavuşulacağına alamet eder.

Kahve falında bir kadının sırtını kıllı görmek zorluk çekilen bir dönemin geride kalacağına, şifa bulacağına delalettir.

Kahve falında kıllı sırt görmek yolunun açılacağına, sağlığına, neşesine, ağız tadına kavuşacağına işarettir.

Kahve falında kendi sırtını kıllı görmek aile bireyleri arasındaki sorunların çok hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına, kafasının da rahat edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında sırtı kıllı bebek görmek hayırlı kazançlar elde edileceğine ve mutlu bir beraberlik yaşanacağına, bir sebeple aile büyüklerinden birinin kalbinin kırılacağına tabir olunur.

Kahve falında arkadaşının sırtında kıl görmek sıkıntılarından kurtulacağına, haysiyet gibi duygularına zarar vereceğine delalettir.

Kahve falında sırta kıl görmek kötü kimselerle bir olup, ekmeğine ve adına leke sürecek işler yapacağına ve bu işlerden kazanç elde edeceğine, güzel günler için çalışılacağına, sevinçli haberler alınacağına, büyük çalışmalar ve hayırlı projeler gerçekleştirileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında birinin sırtında kıl görmek patlama noktasına geleceğine, devletin en yüksek mercilerinde önemli görevleri ifa edeceğine inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir