AnaSayfa / Genel / Kahve falında sırt yarası görmek

Kahve falında sırt yarası görmek

Kahve falında sırt yarası görmek şansının açık olacağına, yarınlarının kazançlı ve mutlu geçeceğine, daha eğitimli, donanımlı ve çağdaş bir insan haline geleceğine, aydınlanacağına, sırtını yastığa yaslayarak rahat şekilde yaşayama fırsatı elde edeceğine, uzun zamandan beri içinde saklayıp kimseye söyleyemediği bir şeyi söyleyip kurtulacağına, rahat edeceği, huzurlu ve mutlu olacağı günlerin geleceğine, hem sevilen, takdir edilen kişi olacağına, daha sonra bu kişiden birkaç kez özür dileneceğine, işlerin çok kısmetsiz ve bereketsiz olacağına tabir olunur.

Kahve falında sırt yarası gördüyseniz:

  • Bazı konularda samimi olmanız veya kısa bir yolculuk sonucunda kazançlı çıkabilirsiniz.

Kahve falında sırtımda yara görmek hayatını sürdürmekte zorlanacağına, iş hayatında büyük kazançların elde edileceğine inanılır.

Kahve falında kurşunla sırtından yaralanmak fal sahibinin bunun ayrıcalığının ve ne kadar özel bir duygu olduğunun farkında olarak yaşayacağına ve onların her zaman kıymetini bileceğine, sessiz sedasız, sakinlik ve huzur içinde geçen yaşantısının alt üst olacağına delalettir.

Kahve falında sırtında bıçak yarası görmek geçmişte yaşadığı acıları unutacağına, kazanacağı paralar sayesinde çok hayırlı işler yaparak büyük hayır duaları alacağına rivayet eder.

Kahve falında sırtında yara görmek hedeflerini tabir yerindeyse on ikiden vuracağına, dine olan düşkünlüğü ve sevgisi sayesinde insanlara yol gösterecek ve onları dine yöneltecek konuma ulaşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında sırtta yaralar görmek hayatı boyunca bir daha fakirlik ve yokluk görmeyeceğine, çok büyük bir maddi zarara uğramasına rağmen işlerini iyi bir şekilde düzelteceğine, sorunlarını çözüme kavuşturacağına delalettir.

Kahve falında sırt yarası görmek iş konusunda sıkıntı çekileceğine, yakın bir kişinin kendisine duyulan güveni suistimal edeceğine, rakiplerin işine gelecek bir konuda bazı sırları açıklayacağına, bir sebeple diğer insanlar ile arasının açılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında sırtında kırmızı yara görmek imrenilecek bir ev yaşantısının olacağına, çok büyük çaba gösterilmesine rağmen bir türlü toparlanmayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında sırtta yara görmek ne kadar isteği varsa gerçekleşeceğine, rakiplerin ve çekemeyenlerin bu sayede yenilgiye uğratılacağına ve rahata erileceğine delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir