AnaSayfa / Genel / Kahve falında sınıfta ders vermek

Kahve falında sınıfta ders vermek

Kahve falında sınıfta ders vermek elinde bulunan imkanları kullanmaya çalıştığında birçok sorunla karşılaşacağına, zarar ettiğini düşünürken bu işten kat be kat gelir elde edeceğine, kaderinin ve şansının yüzüne güleceğine böylece işlerinin artacağına, uzun sohbetler edeceğine, bir beladan kurtulacağına, gücünün, kudretinin yerine geleceğine, çok büyük adımlar atacaklarına, birlikte çeşitli işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine ve bu kazançlar ile çok hayırlı başarılar elde etmek için bazı adımlar atılacağına, kendisine kızacağına işarettir.

Kahve falında sınıfta ders vermek gördüyseniz:

  • Sakinliğinizi korumanız gerekiyor.

Kahve falında sınıfta ders dinlemek elinde bulunan paranın boşa gideceğine, maddi olarak çok büyük zorluklarla karşılaşacağına, ailesi ile çok büyük tartışmalara gireceğine, iş hayatının tamamen bozulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında sınıfta ders görmek hasret içinde kalacağına, daha fazla kazanç elde edebileceği yolları keşfedeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında sınıfta ders anlatmak kişinin rahat edeceğine ve daha kolay bir hayata kavuşacağına, kendisine yardım eden insanlara yardım edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında sınıfta ders işlendiğini görmek kırgınlıkların sona ereceğine, hastalığı ya da endişe duyduğu herhangi bir durum varsa eğer Allah’ın izni ile düzeleceğine delalet eder.

Kahve falında sınıfta ders yapmak uzun saatler boyunca ve neredeyse hiç dinlenmeeden iş için çaba göstereceğine, sevgi ve hürmet göreceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında sınıfta ders vermek kişinin hayatında her işinin yolunda gideceğine, mutluluğun kapıyı çalacağına inanılır.

Kahve falında sınıfta derse girmek sorunların bir bir çözüleceğine, kazanılan paraların hayır için kullanılacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, hayırlı bazı kişiler ile yeni projelere girmek için ortaklık kuracağına tabir olunur.

Kahve falında sınıfta ders işlemek elinde avucunda kalan malvarlığını kullanarak çıkış yolları arayacağına, doğru düzgün karar vermekte bir türlü başarılı olamayacağına, kendisini kapana kısılmış gibi hissedeceğine, yaşamın kolay hale geleceğine rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir