Kahve falında silahla vurulduğu görmek

Kahve falında silahla vurulduğu görmek aile huzurunuzun bozulacağına, kendisine uzak bir akrabasından miras kalacağına, yaşanan zor günlerin biteceğine, çekilen çilelerin unutulmasını sağlayacak kadar rahatın ve huzurun yerinde olacağına, gireceği bir işte çok sevdiği bir kişi ile bir ortaklık kuracağına, hem kendisini hem aile bireylerini mutlu edecek bir karar vereceğine, göstereceği sabır ve azim sayesinde kendi işine sahip olacağına, uzun bir süreden beri muzdarip olduğu hastalıktan kurtulacağına, neşesinin, keyfinin ve huzurunun kaçacağına, hayır duaları alınacağına, zorlukların ortadan kaldırılacağına ve sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine rivayet eder.

Kahve falında silahla vurulduğu gördüyseniz:

  • İş hayatınızla ilgili ya da maddi durumunuzu sarsabilecek bir sorunla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

Kahve falında birisi tarafından silahla vurulmak trend olan bir markanın başına geçileceğine, keyfiyette ve esenlik içinde olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında arkadan silahla vurulmak çok zor ve sıkıntılı bir duruma düşebileceğine, büyük üzüntüler yaşayabileceğine, maddi ve manevi olarak kendisini yıpratacak olaylar ile karşılaşacağına, daha sonra düzelip tekrar ayağa kalkacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında bacağından silahla vurulmak büyük bir sevinç duyacağı bir haber alacağına ve işlerini bu sayede büyük bir başarı ile gerçekleştireceğine, yaptığı çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında ayağından silahla vurulmak istenmeyen durumlarla karşılaşacağına, hayırsız bir kişi yüzünden akrabalardan biri ile ters düşüleceğine ve verilen sözlerin tutulmaması yüzünden eldeki işten olunacağına işaret etmektedir.

Kahve falında otomatik silahla vurulmak kazancının bereketleneceğine, eğitim hayatında uzun zamandan beri istenen noktaya geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında oyuncak silahla vurulmak sorunların çözüme kavuşacağına, evli ise çocuk sahibi olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında alnından silahla vurulmak maddi olarak çok büyük bir sıkıntıya düşüleceğine, yaşanan eksikliklerin giderileceğine ve çok büyük ve güzel işlerde başarı kazanılacağına inanılır.

Kahve falında birinin kendini silahla vurulduğunu görmek yaptığı yatırım sayesinde daha fazla kazanç elde edeceğine, verilen emeğin boşa gideceğine yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir