AnaSayfa / Genel / Kahve falında sık orman görmek

Kahve falında sık orman görmek

Kahve falında sık orman görmek çok uzun yıllar boyunca mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, kendisini kıskanan ve işlerini kötüleyen kişileri yenilgiye uğratacağına, üzüntü, kırgınlık ve sıkıntılarının son bulacağına, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, sorunların tez zamanda çözüm bulacağına, fırtınalı bir havanın sakinleşeceğine, yaşayacağı sıkıntılı ve kötü durumlar yüzünden üzüleceğine, çok severek gireceği bir çalışmada büyük zararlar göreceğine, çok sıkıntılı ve zor günler yaşayacağına, yapılan bir hatadan ötürü uzun bir zaman boyunca pişmanlık duyulacağına ve sıkıntı çekileceğine, kendisine ve ailesine yetecek kadar para sahibi olarak yaşayacağına, büyük maddi kayıp verileceğine, işlerini çok iyi bir şekilde tamama erdirdiği için insanların saygısını ve sevgisini kazanacağına, kısa süre içinde büyük ses getirecek işler ile insanların dikkatini çekeceğine işaret eder.

Kahve falında sık orman gördüyseniz:

  • Diğerleri ne yaptığınızı anlamasada siz hedefinize doğru ilerliyorsunuz.

Kahve falında sık orman görmek yakın bir arkadaşla güzel bir işe başlanacağına, aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına ve çok rahat edileceğine, sorunlarının çözüleceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine ve ettiği duaların da kabul olacağına delalettir.

Kahve falında sık sık sevgiliyi görmek malından ve parasından kaybedeceğine, herhangi kötü bir kişi ile bir sorun yaşamayacağına rivayet eder.

Kahve falında portakal sıktığını görmek bir sebeple hayati tehlikeler atlatacağına, anlaşmazlıkların tatlıya bağlanacağına rivayet eder.

Kahve falında ayakkabının sıktığını görmek aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, yarar getirecek bir çalışmaya ortaklık edileceğine inanılır.

Kahve falında sevdiğini sık sık görmek çok büyük atılımlar yapacağına, işsizin iş bulacağına alamet eder.

Kahve falında birinin silah sıktığını görmek ailesi ile çok büyük tartışmalara gireceğine, iş hayatının tamamen bozulacağına, uğursuz ve olumsuz olayların unutulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında dişlerini sıkarak kırmak zarar görülen bir kişinin hayattan uzaklaştırılacağına, başarılarının ve mutluluğunun da daim olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında sık sık bebek görmek rızkındaki ve kazancındaki verimin hiç eksilmeyeceğine, kazandığı her kuruşun alın teri ile ıslandığı için helal olduğuna ve hanesinde bolluk ve bereketin bir ömür boyu süreceğine alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir