AnaSayfa / Genel / Kahve falında sevgiliye görmek

Kahve falında sevgiliye görmek

Kahve falında sevgiliye görmek geçmişte yapılmış olan hataların telafi edileceğine, neşeleneceğine, aldığı tüm kararların sorumluluklarını da üstleneceğine, girdiği bütün işlerde başarıya ulaşacağına, bir süre bu durumun devam edeceğine ancak daha sonra yaşanacak olan bazı güzel gelişmeler sayesinde sorunların çözüm bulacağına, çok sıkıntılı ve zor durumlara düşeceğine, sevgiliyle muhabbetin daha da derinleşmesine, sıkıntılarının çok kısa süreli olacağına delalettir.

Kahve falında sevgiliye gördüyseniz:

  • Konuşmaktan çok uygulamacı olmanız gerekiyor.

Kahve falında sevgilini tabutta görmek onlarla bir araya gelip, hem moral hem de çareler bulacağına, onlar nedeni ile ekmeğinden olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında eski sevgilinin oturduğunu görmek masallara konu olacak rahatlıkta ve konforda bir yaşam süreceğine, işlerinin günden güne açılacağına yorulur.

Kahve falında sevgilisini dövdüğünü görmek maddi ve manevi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, makam, söz ve yetki sahibi olacağına, sıkıntılarında, dertlerinden ve borçlarından kurtulacağına, yaşamın tadını çıkaracağı şartlar elde edeceğine inanılır.

Kahve falında kör sevgili görmek fal sahibinin güzel yarınlara olan inancının da gerçeğe dönüşeceğine, endişelerinden, korkularından ve kuruntularından kurtulacağına, sağlık ve şifa bulacağına, aile içinde saadetinin artacağına, bütün eksiklerinin ve sıkıntılarının da giderileceğine delalettir.

Kahve falında aile ve sevgili görmek isteklerinin, özlemlerinin ve arzularının gerçekleşeceğine, geçiminin kolaylaşacağına işaret eder.

Kahve falında tanıdık erkekle sevgili olmak ortaya konulacak çalışmalar ile huzurlu bir döneme girileceğine, emeklerinin karşılığını bulacağına, ticaretinin gelişeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında eski sevgilinin hapse girdiğini görmek kalp kırıklığına neden olacağına, kötü yönde hareket edeceğine, nefsine yenileceğine ve şeytana uyacağına işaret eder.

Kahve falında sevgilinin başka biriyle öpüştüğünü görmek uzun zamandan beri içinde yaşadığı işsizlik korkusundan kurtulacağına, ortaya çıkan bazı sorunların ortadan kalkacağına, yapılan hataların telafi edileceğine inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir