AnaSayfa / Genel / Kahve falında sevgilisini öpüşürken görmek

Kahve falında sevgilisini öpüşürken görmek

Kahve falında sevgilisini öpüşürken görmek hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, huzurunun ve rahatının ömür boyu süreceğine, yoksulluk günlerinin artık arkada kalacağına, tatsız ve kötü durumlarla karşılaşılacağına, yaşanan güzel günlerin istenmeyen olayların yaşanması ile birlikte sona ereceğine, yaşamınızın ileriki dönemlerinin çok güzel geçeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup borçlarını rahat bir şekilde ödeyeceğine, çok büyük kazançlar elde ettikten sonra uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile evlenerek bir bebek sahibi olacağına, uzun süreden beri ödenemeyen borçlarını ödeyeceğine, stresten ve sinirden uzak bir hayat seçeceğine ve kendisine çok iyi baktığı, dengeli ve yeterli beslendiği ve temizliğine dikkat ettiği için herhangi sağlık sorunu yaşamayacağına, elinde kalan bir miktar para ile kendi işini gerçekleştireceğine, huzurlu bir yaşam sürüleceğine rivayet eder.

Kahve falında sevgilisini öpüşürken gördüyseniz:

  • Birlikte çalıştığınız veya iş yaptığınız kişilerle tartışmamaya özen gösterin.

Kahve falında doktor sevgili görmek işlerini ve yaşamını bu kararlar doğrultusunda sürdüreceğine ve sorunlarından çok yakın zaman içinde herhangi bir sıkıntı çekmeyeceğine, verimin ve bereketin geleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında eski sevgilinin öleceğini görmek ortalığın güllük gülistanlık olacağına, uzun zamandan beri iş hayatında yaşadığı sorunlardan kurtulmak için çok başarılı bir kişi ile ortaklık kuracağına işarettir.

Kahve falında eski sevgiliyle sarılmak hastalanacağına, yavaş yavaş toparlanarak, maddi yükümlülüklerinden kurtulmaya başlayacağına yorulur.

Kahve falında sevgiliyi topal görmek bankada önemli oranda parasının, birden fazla evinin ve arabasının ayrıca kendisine bolluk, bereket, ömür boyu kazanç getirecek bir işinin olacağına, meselelere olabildiğince nesnel yaklaşılacağına işarettir.

Kahve falında sevgiliye sitem etmek aile hayatındaki muhabbetin artacağına,  hastalıkların iyileşeceğine, gecesini gündüzüne katıp kendi işi için çalışacağına yorulmaktadır.

Kahve falında eski sevgiliye yardım etmek hayattan bıkmasına neden olacağına, umutsuzluklarını geride bırakacağına delalettir.

Kahve falında küs olduğun biriyle sevgili olmak hataların telafi edileceğine ve yakın bir akrabaya iş konusunda destek olunacağına, rahat ve huzurlu bir döneme girileceğine, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, kırgınlıkların ve üzüntülerin biteceğine ve sevinç duyulacak bir haber alınacağına işaret etmektedir.

Kahve falında sevgilinin yüzüğünü görmek kendine olan güvenini ve inancını yerine getireceğine bu sayede de eskisi gibi başarılı işlere imza atacağına, yıpranacağına ve bir türlü içinden çıkılmaz hallere düşeceğine işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir