Kahve falında sevdiğinle bulaşık yıkamak

Kahve falında sevdiğinle bulaşık yıkamak kendisini kaybedeceği ve çok zor bir şekilde toparlanacağı bazı olaylar yaşayacağına, sıkıntılı bir dönemi atlattığı için çok mutlu olacağına, kendisine kar getirecek girişimlerde bulunacağına, dünyaya küsmek yerine koşulların elverdiği şekilde yaşayacağına, doğru adımlar atamayıp, isabetli kararlar vermeyişi nedeni ile maddi anlamda bir hayli zarara uğrayacağına, çok büyük atılımlar ve çalışmalar gerçekleştireceğine, gözlerinin mutluluktan parlayacağına ve acılarının da dineceğine, uğradığı zararların en kısa sürede kapatılacağına rivayet eder.

Kahve falında sevdiğinle bulaşık yıkamak gördüyseniz:

  • Parasal açılardan da şanslısınız.

Kahve falında sevdiğinle bulaşık yıkamak fal sahibinin her muradının gerçek olacağına, eli bolken bir anda darlık içinde olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında bulaşık tencere yıkamak eve huzurun ve bereketin geleceğine, yaşadığı sıkıntılarından, zorluklardan ve zahmetten kurtulacağına, dertlerin ağırlığından kurtularak kuş gibi hafifleyeceğine tabir olunur.

Kahve falında düğün bulaşığı yıkamak rahatsızlık yaratan bir işin çözüm bulacağına, sağlıkla ilgili olarak önemli bir sorunla karşı karşıya kalınacağına işaret etmektedir.

Kahve falında mutfakta bulaşık yıkamak hasta ise iyileşeceğine, elinde bulunan kazancı bu işe yatırdığı için çok sıkıntı çekeceğine, yakın olduğu kişilerden birinin ihanetine uğrayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında başkasının bulaşığını yıkadığını görmek gerçekleştiren çalışmaların yeterli verimi sağlayacağına, çok pişmanlık duyacağına inanılır.

Kahve falında mezarlıkta bulaşık yıkamak özel hayatın ve aile hayatının bozulacağına, tartışmaları sonlandıracak bir haber alınacağına alamet eder.

Kahve falında komşuda bulaşık yıkamak mutluluğunun ve huzurunun da yerine geleceğine, sorunların ve sıkıntıların çözüme kavuşacağına, küslerin yakın bir zaman içinde barışacaklarına, fakirlerin güleceğine rivayet eder.

Kahve falında yağlı bulaşık yıkamak hiç beklemediği sıkıntılar yaşayacağına ve elinde kalan parayla girdiği bir işten maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine, sarsılacağına delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top