AnaSayfa / Genel / Kahve falında sevdiğinizin annesini görmek

Kahve falında sevdiğinizin annesini görmek

Kahve falında sevdiğinizin annesini görmek ne etse de yaptığı hatayı telafi edemeyeceğine, parasal olarak tüm sıkıntılarının sona ereceğine, maddi olanakların girilecek iş kolları sayesinde günden güne artacağına, işlerin çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine, yalancı bir akraba yüzünden maddi zarara uğranacağına, parasal sorunları birkaç hamle ile çözüme kavuşturacağına, kurulacak bir ortaklık ile çok sevinçli ve mutluluk dolu bir yola girileceğine, dileklerinin ve dualarının kabul olacağına, rahatının ve huzurunun da yerine geleceğine, manevi olarak büyük bir ferahlık yaşanacağına delalet eder.

Kahve falında sevdiğinizin annesini gördüyseniz:

  • Duygusal ilişkilerinizle ilgili bir meselede kararsız kalmanız da olasıdır.

Kahve falında sevdiğin kızı ve annesini görmek aile bireyleri arasında bazı sürtüşmeler yaşanacağına, yakın bir akrabanın çıkartacağı dedikodu yüzünden iş dünyasında büyük bir prestij kaybı yaşanacağına ve oturulan muhitteki insanlardan sürekli laf işitileceğine, manevi yönlerinin güçleneceğine delalet eder.

Kahve falında sevdiğin kızın annesini görmek üzgün, mutsuz ve moralsiz olacağına, daima afiyette olacağına, Allah’ın kendisine nasip ettikleri sayesinde ne kadar ayrıcalıklı olduğunun farkına varacağına ve bunun keyfini süreceğine inanılır.

Kahve falında sevdiği insanın annesini görmek dostlardan zarar görüleceğine, kendisini çekemeyen insanların kurduğu tuzaklardan kurtulacağına işaret eder.

Kahve falında sevdiği kişinin annesini görmek kafa karışıklığından ve olumsuz düşüncelerinden sıyrılacağına, işlerin her geçen gün daha kötü bir hal alacağına tabir olunur.

Kahve falında sevdiğin adamın annesini görmek hem parasal hem ruhsal olarak zarara uğranacağına, bir sebeple çok büyük sıkıntılar çekeceğine, kötü ve üzücü durumlar ile karşılaşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında sevdiğini ve annesini görmek atılan her adımın hayırlı günler ve hayırlı haberler getireceğine, uzun zamandır ödeyemediği bir borçtan dolayı üzüleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında sevdiği adamın annesini görmek evinde hiçbir zaman kıtlık yaşanmayacağına, hem maddi hem manevi olarak büyük zorluklar yaşayacağına, iş konusunda kurduğu bir ortaklığın kısa süre içinde zarar getireceğine işarettir.

Kahve falında sevdiğinin annesine sarılmak bir sebeple çok büyük sorunlarla karşılaşacağına, bu sıkıntıların aile hayatına yansıması ile çok kötü olaylar yaşanacağına, aile içinde sürekli tartışmaların ve kavgaların baş göstereceğine, karşısına çıkan engelleri çok zorluk çekmeden kısa bir zaman içinde atlatacağına, eline geçen fırsatları başarılı ve büyük kazanç sağlayacak şekilde kullanacağına ve çok rahat edeceği bir döneme gireceğine delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir