AnaSayfa / Genel / Kahve falında sevdiğini ıslak görmek

Kahve falında sevdiğini ıslak görmek

Kahve falında sevdiğini ıslak görmek işlerinin her zamankinden daha güzel olacağına, ortaya koyacağı çalışmalar ve gerçekleştireceği projeler sayesinde iyi bir mevkiye terfi alınacağına, şansının ve kısmetinin açılacağına, uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile dünyaevine gireceğine, tüm kalbi ile Allah’a döneceğine, parasız ve işsiz kalacağına, kişinin kötü günler geçireceğine, düzeninin, huzurunun, keyfinin ve de sağlığının bozulacağına, çektiği zahmetin, zorlukların ve çilelerin azalacağına, gücünün ve kudretinin hiç eksilmeyeceğine, çalışmaya ve emek vermeye de devam edeceğine tabir olunur.

Kahve falında sevdiğini ıslak gördüyseniz:

  • Eleştirilmek veya şikayet dinlemek istemiyorsanız, daha fazla araştırmacı olmalısınız.

Kahve falında sevdiğini ıslak görmek yakın bir zamanda işin başına geçileceğine, kariyer basamaklarının hızlı bir şekilde çıkılacağına, ağız tadının, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, işlerinin açılmasıyla birlikte elinin darlıktan ve yokluktan kurtulacağına yorulur.

Kahve falında ıslak mendil görmek maddi durumun düzeleceğine ve sevinçli ve mutlu haberler alınacağına, borcu olanların sorunlarını da ailelerinin çözeceğine rivayet eder.

Kahve falında ıslak kefen görmek kısmetin hiçbir zaman kapanmayacağına, kaldığı yerden devam edebilmesi için bazı yasal izinler almak zorunda kalacağına yorulur.

Kahve falında ıslak saçı taramak çalışmalarının kısa süreli de olsa sekteye uğrayacağına, fal sahibi kişi hastaysa şifa bulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ıslak para görmek verdiği sözleri yerine getireceğine, büyük kazanç getirecek bir konu hakkında bir proje gerçekleştirilip vereceği sonuçların beklenmeye başlanacağına ve hayır işleri ile ilgili projelere destek verileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında ıslak çamaşır asmak eşler arasında soğuk rüzgarlar eseceğine, anne ve babanın kalbinin kırılacağına, birçok hayalkırıklığı yaşayacağına, yakın bir zamanda etrafındaki insanlar ile arasının açılacağına ve gereksiz yere üzüleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında saçları ıslak olmak resmi bir kurumda üst bir makama terfi alınacağına, hataların telafi edileceğine ve yakın bir akrabaya iş konusunda destek olunacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ıslak bulgur görmek hayatı boyunca kısmetinin açık olacağına, yüzünün de güleceğine, sorunlarından kurtulmak için sevdiği kişilerden yardım isteyeceğine ancak herhangi bir kişiden bir türlü yardım alamayacağına yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.