Kahve falında sevdiğin kişinin elini görmek

Kahve falında sevdiğin kişinin elini görmek elinde bulunan imkânları çok akıllıca bir şekilde kullanarak hayırlı kazançlar elde edeceğine ve aile bireyleri ile birlikte gireceği bir iş sayesinde çok takdir edilen ve insanlar tarafından takip edilen bir kişi olacağına, hayatın tüm nimetlerinden de sonuna kadar faydalanmaya, çeşitleneceğine, sorunların ancak birlikte hareket edilerek çözüleceğine, rakiplerin kurduğu bir tuzak yüzünden maddi zararlara uğranacağına, iş hayatında yaşanan bazı kayıplar yüzünden sahip olunan mevkinin kaybedileceğine, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine ve çevresindeki insanların tüm dertlerine koşacağına, kötü karakterli bir kadına, başını ağrıtan ve kendisini üzen olayları atacağı doğru adımlar ve vereceği hayırlı kararlar sayesinde yakın bir zaman içinde çözeceğine delalettir.

Kahve falında sevdiğin kişinin elini gördüyseniz:

  • Ya da dikkatli hareket etmemeniz sonucu bazı konular içinden çıkılmaz hal alabilir.

Kahve falında sevdiği kişiyle el sıkışmak şansının yaver gideceğine, kısmetlerinin her daim açık olacağına, duaların kabul olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında sevdiğin kişinin elini tutmak çok istediği ve hayal ettiği şeylere büyük bir azim göstermesi sayesinde kavuşacağına ve aile hayatını da eski haline döndüreceğine, karşısına dikenli ve çakıllı yolların çıkacağına, yaşamının bir inişli bir de çıkışlı hale geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında sevdiğin kişiyle el ele tutuşmak ortaklık kurulan bir kişiden ihanet görüleceğine, hacetinizin giderilmesine delalet etmektedir.

Kahve falında sevdiğiniz kişinin elini tutmak gönül işlerinden mutluluk bulacağına, kalıcı ve kutsal duygular yaşayacağına, sürpriz gelişmelerle ve değişimlerle karşı karşıya kalacağına, huzuru yakalayacağına ve hayatının yolunda gideceğine, işlerin daha kötüye gideceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında sevdiğin kişiyle el ele yürümek üzüntülerin ve sıkıntıların sona ereceğine, o kimselerden menfaat göreceğine işaret eder.

Kahve falında sevdiğin kişinin elinde yüzük görmek yarınlarına umutla bakacağına, sahip olduklarının eksileceğine delalettir.

Kahve falında sevdiğinin kişinin elini tutmak ilerleyeceğine ve çok başarılı olacağına, bir sebeple uzun zamandan beri üzerinde kafa yorduğu ve birçok kez bozup yeniden kurduğu bazı planları askıya alacağına yorulmaktadır.

Kahve falında sevdiği kişinin elini tutmak daha sonra elindeki para ile çok büyük bir risk alarak kendi işini kuracağına, kendisine zarar vermek isteyen insanlara dikkat edip, dostlarını da iyi seçeceğine alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir