Kahve falında sedirde oturmak

Kahve falında sedirde oturmak mutlu ve huzurlu olacağına, anne baba hayır dualarının alınacağına, bahtın açık olmasına, işlerin her daim hayırlı bir şekilde yürüyeceğine, hem insanların sevgisini ve saygısını kazanacağına, kalp kırıklığı ve hayal kırıklığı yaşanacağına ve sıkıntı çekileceğine, atılan adımların kısa süre içinde büyük başarılar kazanılacağına, aile hayatında çok sıkıntı çekeceği bir döneme gireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında sedirde oturmak gördüyseniz:

  • Çevrenzdeki bir anlaşmazlıktan, durum sizin konularınıza da yansıyacağı için oldukça rahatsız olacaksınız.

Kahve falında sedirde oturmak karşısına pek çok aksilik ve engel çıkacağına, çok hayırlı ve iyi mevkilere geleceğine ve hayırlı kazançlar elde ederek çok mutlu bir hayat süreceğine ve çok büyük zenginliğe kavuşacağına işarettir.

Kahve falında sedire oturmak geleceği için kayda değer girişimlerde bulunacağına ve sayısız fırsatlar elde edeceğine, kem gözlü insanlardan uzak, her zaman şanslı ve bahtı açık olarak ilerleme kaydedeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında sedirde uyumak işlerinin çok büyük bir şekilde sıkıntıya gireceğine, üzüntülerinden ve endişelerinden yakın bir zaman içinde kurtulacağına ve zarar edeceği bir duruma düşeceği bir sırada kendisini ihtar edecek bir kişi sayesinde durumunu düzelteceğine tabir olunur.

Kahve falında sedir ağacı görmek hem çok mutlu olacağına, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak ve işlerini sıkıntıya sokacak olan bir durumu ortadan kaldırmak için sahip olduğu bilgileri kullanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında sedir görmek bir sebeple uzun sürecek bir sıkıntı içine düşüleceğine, işlerinin tutacağına rivayet eder.

Kahve falında sedir yastığı görmek hayatın yoluna gireceğine, kazaların ve belaların fal sahibinden uzak olacağına, başarıların çoğalacağına, zenginliğe kavuşulacağına, hedeflere ulaşılacağına, hayallerin gerçekleştirileceğine yorulur.

Kahve falında sedirde yatmak hak yolundan sapmadan ilerleyeceğine, sorunların aşılacağına, verilen sözlerin kısa süre içinde yerine getirileceğine alamet eder.

Kahve falında tahta sedir görmek işle ilgili yapılan görüşmelerin sonuçsuz kalacağı, en çetin sorunlarıyla baş etme cesaretini göstereceğine işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top