AnaSayfa / Genel / Kahve falında savaşta olmak

Kahve falında savaşta olmak

Kahve falında savaşta olmak çok hayırlı işlere atılacağına ve yaptığı işlerde her zaman çok büyük başarılar göstereceğine, borçların hafifleyeceğine, sorumlulukların azalacağına, güzel günlerin yakında olduğuna, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine ve bazı tatsızlıklar yaşanacağına, kendisine yardım etmesi ve işleri çekip çevirmesi için yanına birkaç personel alacağına, çok fazla zarara sebep olmayacağına, hayallerine kavuşacağına, çok güzel ve mutluluk dolu günler göreceğine, fikirlerinin can bulacağına, sorunlu bir ilişkinin sona erdirileceğine, resmi bir kurumda üst bir makama terfi alınacağına işaret etmektedir.

Kahve falında savaşta olmak gördüyseniz:

  • Ufak tefek olumsuzluklar herşeyin bir kenara fırlatılması anlamına gelmiyor.

Kahve falında savaşı yaşamak hayırlı bir çalışma ile muhtaç insanlara destek olunacağına, sorunların ve umutsuzluğun geride kalacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yastık savaşı yapmak iş hayatında büyük hezimetler alacağına, şansının döneceğine, kısmetinin açılacağına işaret eder.

Kahve falında kendini savaşta görmek iyi ve güzel huylarını terk edeceğine, başarılarının daha fazla kişi tarafından takdir edileceğine, çalışmalarının ve projelerinin de daha çok insana ulaşacağına inanılır.

Kahve falında savaşta bulunmak sevinçli ve güzel haberler alınacağına, farkında olunmadan yapılan bir hareketin sonuçlarının düzeltileceğine, işindeki verimliliğinin artacağına delalet eder.

Kahve falında tarihi savaş görmek adının yayılacağına, çevresinin genişleyeceğine, elinde bulunan imkânları çok iyi bir şekilde kullanarak büyük bir başarı kazanacağına işarettir.

Kahve falında savaştan kaçıp kurtulmak hedeflerini tabir yerindeyse on ikiden vuracağına, insanlardan çeşitli tepkiler alabileceğine, yakın bir zamanda kendisini toparlayarak, davranışlarını değiştirmesi gerektiğine, bu şekilde hareket etmesi halinde sorunlarının büyük oranda çözüme kavuşacağına yorulur.

Kahve falında savaşa hazırlık yapmak attığı her adım ile adından daha çok söz ettireceğine, etraftaki kişilerin ve iş konusunda tecrübe sahibi olanların sözlerine kulak tıkanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında düşmanla savaştığını görmek mutluluk ve zenginlik getirecek ticaret ortaklıklarına gireceğine, emeğinin karşılığını almaya başlayacağına yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir