AnaSayfa / Genel / Kahve falında satranç tahtası görmek

Kahve falında satranç tahtası görmek

Kahve falında satranç tahtası görmek maddi olarak çok büyük zarar göreceği bir işe girmek zorunda kalacağına ve üzüleceğine, zorlukların kolaylıkla aşılacağına, günahlarından tövbe etmeye, kazancın ve ekmeğin eksileceğine, fal sahibinin geçim sıkıntına düşüp, başını borçlardan kaldıramayacağına, kendisinin ve ailesinin geleceğine odaklanarak çözümler bulacağına, maddi sorun yaşamayacağı için hayatını refah içinde sürdüreceğine, çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşılacağına, ruhuna hayrat yapılacağına, öbür dünyada rahat etmesi için çeşitli güzel ve sevap defterinin açık kalmasını sağlayacak bazı şeyler yapacağına ve hayırlı ve güzel bir şekilde dualar edileceğine delalet eder.

Kahve falında satranç tahtası gördüyseniz:

  • Başarabilirseniz herşeyin üstesinden gelebilirsiniz.

Kahve falında satranç tahtası görmek büyük üzüntü verecek bir haber alınacağına, çok sert geçen bir tartışmanın ardından uzun zaman önce verdiği bir kararı uygulamaya koyacağına delalet eder.

Kahve falında satranç görmek yaşlanmayacağına ve enerjisini kaybetmeyeceğine, hayırlı olayların yaşanacağına, şansın açılacağına, yaşanan zor günlerin biteceğine inanılır.

Kahve falında satranç taşı görmek sevdiği ve değer verdiği kişileri mutlu etmek için hayırlı bazı atılımlar gerçekleştireceğine ve çok mutlu olacağına, kabuslarla dolu geceler geçireceğine, karşısına çıkan kötü bir kişi yüzünden çok üzüleceğine, yanlış kararlar vereceğine, girdiği işlerde zarara uğrayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında satranç oynamak işlerinin açılması sayesinde yeni ve daha büyük bir haneye geçeceğine, heyecan verici gelişmeler yaşayacağına, kendisine yardım edecek iş konusunda deneyimli bir kişi sayesinde maddi ve manevi olarak büyük ilerleme yapacağına yorulmaktadır.

Kahve falında tahta düğme görmek sevdiği kişilerden kötü sözler işiteceğine, gelirini ikiye katlayarak ailesine daha yüksek standartlarda bir hayat sunacağına yorulur.

Kahve falında tahta kapıyı kapatmak zor bir durumun üstesinden gelineceğine, kardeşlerin ortak bir işe girileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, hayatında olumlu gelişmeler yaşanacağına alamet eder.

Kahve falında tahta merdiven tırmanmak gereken sabrı göstereceğine, kendisini iyi hissedeceği ortamlara gireceğine işaret eder.

Kahve falında hamur tahtası görmek heyecan verici gelişmeler yaşayacağına, yokluğun ve hastalığın baş göstereceğine delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir