AnaSayfa / Genel / Kahve falında satın aldığını görmek

Kahve falında satın aldığını görmek

Kahve falında satın aldığını görmek dertlerin ve sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, yaptığı bir çalışma sonucunda işlerinin düzeleceğine, çözmek için başkalarından yardım isteneceğine, başarılı olacağı bir iş için çok sevdiği bir kişi ile ortaklık kuracağına, emeklerinin karşılığını hak ettiği şekilde alacağına ve yaşamının kendi istediği gibi ilerleyeceğine, bir sebeple daha önce hiç yapmam dediği bazı işlere gireceğine, sıkıntılı zamanlar yaşayacağına, ancak yapılan çalışmada ısrarcı olunması ve sabırlı ve azimli bir şekilde devam edilmesi halinde çok iyi bir duruma gelineceğine, sıkıntılarını bu şekilde üzerinden atacağına işarettir.

Kahve falında satın aldığını gördüyseniz:

  • Belli ilişkilerinizi sürdürebilmek için fazla gayret ettiğinizi düşünebilirsiniz.

Kahve falında dükkan satın aldığını görmek gözünün de gönlünün de doyacağına, sevdiği kişilerin sırt çevireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında annenin ev satın aldığını görmek dileklerine ve dualarına kavuşacağına, kötülerin ve düşmanların yenilgiye uğratılacağına ve çıkarılan dedikoduların ve söylenen yalanların sonunun getirileceğine işaret eder.

Kahve falında iç çamaşırı satın aldığını görmek hayır getirecek bir ortaklığa girileceğine, iş amaçlı çıkılacak bir seyahatten güzel haberlerle dönüleceğine ve zarar getirecek bir işten kazançlı bir şekilde çıkılacağına, ayrı olduklarıyla bir araya geleceğine ya da onların yaşayacağı hayırlı olayları duyacağına işarettir.

Kahve falında ayna satın aldığını görmek çok daha hayırlı yollara girileceğine, kazançlı işlere gireceğine, elinin bolluğa kavuşacağına tabir olunur.

Kahve falında meyve satın aldığını görmek hayırlı kazançlar ve büyük başarılar kazanılması ile kişinin önünün açılacağına, bu sayede çok hayırlı ve büyük kısmetlerin ele geçeceğine, bol kazanç getireceğine rivayet eder.

Kahve falında civciv satın aldığını görmek komşular tarafından kötülenileceğine, olayların yatışıp, ortalığın güllük gülistanlık olacağına delalettir.

Kahve falında toprak satın aldığını görmek hem özel hayatında hem de ticaret hayatında mutluluğu yakalayacağına, bekârlığına da veda edeceğine işaret eder.

Kahve falında telefon satın aldığını görmek mutsuz yaşama karşı da isteksiz hissedeceğine, sorunların ortadan kalkacağına ve uzun bir zamandan beri görülmemiş kadar büyük kazanç elde edileceğine yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir