Kahve falında sarı papatya almak

Kahve falında sarı papatya almak bir anda gelecek bir haber sayesinde rahat bir nefes alınacağına, üzerine düşüldükçe daha da nazlanacağına ve kendisini seven kimseleri üzeceğine, kendi işini kuracağına, gücü, yetkiyi ve söz hakkını elinde tutacağına, bunun da kendisine hem özgüven hem de bolluk ve bereket getireceğine, kazancın her daim artacağına, oturduğu koltuktan emir verecek kadar söz hakkı edineceğine, ticaretinin açılacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğranacağına, yaşadıklarının kendisini çok mutsuz edeceğine delalet eder.

Kahve falında sarı papatya almak gördüyseniz:

  • Tutkuyla yaklaştığınız aktivitelerin içinde yer almanız yeni kişilerle tanışmanızı sağlayabilir.

Kahve falında sarı papatya almak hayatı boyunca şansının yaver gideceğine, yarattığı farklılığı kullanarak işlerini çok iyi bir noktaya getireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından büyük bir azim gösterisi sayesinde kurtulacağına delalettir.

Kahve falında sarı renkli papatya görmek hazırdan yemek zorunda kalacağına, hayal ettiği bir şeye ulaşma yolunda araya bir engelin daha gireceğine, terslik yaşayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında sarı papatyalar görmek sevdiği ve değer verdiği kişilerden göreceği ihanet yüzünden kahrolacağına, kendisini çok rahatsız hissedeceğine, bu yüzden bu durum için çeşitli önlemler alacağına tabir olunur.

Kahve falında sarı papatya toplamak ortaya çıkan sorunların üstesinden geleceğine, eline geçen büyük ve hayırlı işler sayesinde çok kazanç elde edeceğine, kendisine uygun bazı projelere girerek uzun bir zaman boyunca kendisine yarar sağlayacak kişiler ile tanışacağına rivayet eder.

Kahve falında birinin papatya verdiğini görmek daha fazla rızık elde edileceğine, sıkıntılı bir dönemin ardından büyük bir mutluluk yaşayacağına, kısa süre içinde kendisine çok uygun ve kazançlı işlere gireceğine delalet eder.

Kahve falında kurutulmuş papatya görmek insanlar tarafından el üstünde tutulacağına, kötü niyetli bir kişinin işleri bozmak için çıkartacağı dedikoduların bertaraf edileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında saçına papatya takmak kendisine ulaşmak, yardımcı olmak isteyen yakınları ile iletişim kurmak yerine, kendi başına sorunlarını çözmeye çalışacağına, yorulduğu ve sıkıldığı zamanlarda ortaya çıkan bir rahatsızlık ile uğraşmak zorunda kalacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine delalettir.

Kahve falında saksıda papatya görmek sevdiklerinden, arkadaşlarından, dostlarından, yakın çevresinden ve komşularından ilgi ve şefkat göreceğine, zaman içinde daha güzel günler göreceğine, sevdiği kişilerden alacağı destek sayesinde çok mutlu olacağına delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top