AnaSayfa / Genel / Kahve falında sarı muz görmek

Kahve falında sarı muz görmek

Kahve falında sarı muz görmek sağlık sorunları ile uğraşan bir akrabaya yardımcı olunacağına, mutluluğu, huzuru, keyfi, neşeyi ve ağız tadını yakalamayı da başaracağına, hayatının iyileşeceğine, büyük bir kazanç elde edileceğine, durgunlaşacağına, zorlukların, sıkıntıların, musibetlerin ve dertlerin kişinin yakasını bırakacağına, yapılan talihsiz bir açıklama yüzünden eleştiri oklarının hedefi olunacağına, tartışılan bir konuda yeniden sorunlarla boğuşulacak bir döneme girileceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında sarı muz gördüyseniz:

  • Çevrenizi güzelleştirebilir, kendinizi şımartacak işlere zaman ayırabilir veya aşk hayatınız için özel zaman yaratabilirsiniz.

Kahve falında sarı muz yemek yoğun bir çalışma döneminin ardından tatile çıkılacağına, maddi açıdan çok hayırlı ve güzel projeler gerçekleştirileceğine, iyi ve güzel huylarını terk edeceğine delalet eder.

Kahve falında sarı muz görmek mutluluğunun ve başarısının bir gün ya da bir an olmayacağına, doğru yolda dürüstçe ilerlediği takdirde bir ömür süreceğine, başarılı olunacak bir duruma gelineceğine ancak bazı sorunlar yaşadığı için manevi olacak boşluk yaşayacağına delalet eder.

Kahve falında nar ve muz görmek bir sebeple uzun bir zaman boyunca toparlanılamayacağına, ailevi sorunlar yaşanacağına, kötü günler görüleceğine, kişinin ümidini kaybederek pes etme noktasına geleceğine delalettir.

Kahve falında portakal muz görmek bir süre sıkıntı çekeceğine, işinde en iyisi olacağına, herkesin karşısında düğme ilikleyeceğine işaret eder.

Kahve falında muz ve armut görmek sorunların tez zamanda ortadan kalkacağına, yapılan yardımların hiçbir şeye yaramayacağına rivayet eder.

Kahve falında muz topladığını görmek evlilik konusunda önemli bir adım atacağına, yaşanan sorunların belirsizlik yaratacağına, üzüntülerin ve tartışmaların uzun bir zaman süreceğine inanılır.

Kahve falında birine muz vermek sağlık ve hayır getireceğine, eline çok güzel fırsatların geçeceğine yorulur.

Kahve falında maymun ve muz görmek bunun için çok uğraşacağına fakat yine de bir yol kat edemeyeceğine, elinde bazı büyük projelerin yönetimi ile ilgili bilgiler ulaşacağına işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.