Kahve falında sarı elma görmek

Kahve falında sarı elma görmek başarılarının hiç eksilmeyeceğine, makamının sarsılmayacağına, daha sonra işi çok iyi bir şekilde öğrenip çok kolay ve kazançlı şekilde projeler üreteceğine, bolluğa ve berekete kavuşacağına, üzüntülerin son bulacağına, iyilik ve güzellik getirecek işlere girileceğine, hedeflerinin ve amaçlarının gerçekleşeceğine, işlerinin açılacağına, hayatının yoluna gireceğine, maddi ve manevi olarak kötü bir hale düşüleceğine, yani insanlar ile vakit geçirerek kendisini deşarj edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında sarı elma gördüyseniz:

  • Seyahatler, katılınılacak kurs, seminer, konferans v.b yerler ya da eski tanıdıklarla toplantılar değerli bilgiler edinmenizi sağlayabilir.

Kahve falında sarı elma görmek hayırlı bazı kişiler ile yeni projelere girmek için ortaklık kuracağına, sıkıntılarını ve borçlarını bu sayede ortadan kaldıracağına rivayet etmektedir.

Kahve falında sarı elma toplamak aklına giren şeytana uyacağına, hayatındaki pürüzleri düzelterek yepyeni bir yaşam sayfası açacağına delalet etmektedir.

Kahve falında sarı ve kırmızı elma görmek karanlıkların aydınlanacağına ve depresif bir kişilik sergileyen bir akrabanın düzeleceğine, kaldırabileceğinden ağır yükümlülüklerin altına gireceğine işaret eder.

Kahve falında sarı elma yediğini görmek söz ve yetki sahibi olacağına, emeklerinin karşılığını da alarak zenginliğe kavuşacağına işaret eder.

Kahve falında kırmızı sarı elma görmek çevresinin hayırlı ve iyi kişilerle dolacağına, karşısına aksiliklerin ve engellerin çıkacağına ve rakiplerinin kendisini yenmesi nedeni ile başarısının düşeceğine alamet eder.

Kahve falında ağaçta sarı elma görmek mesleğinde istediği başarıyı elde edeceğine, zenginliğinin, konforunun artacağına, gösterişli halinin hemen fark edileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında sarı elma almak iş sahibi olacağına, çok huzurlu ve güzel günler göreceğine alamet etmektedir.

Kahve falında sarı kırmızı elma görmek kaybedilen şeylerin tekrar kazanılacağına, malını, parasını ve işini kaybedeceğine tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top