AnaSayfa / Genel / Kahve falında şamdan görmek

Kahve falında şamdan görmek

Kahve falında şamdan görmek zarar edilen bir işte gösterilecek büyük azim ve sabır sayesinde kara geçileceğine, doğruyu ve doğru olan insanları terk edeceğine, günaha girip, kalp kıracağına, iş hayatında çok büyük bolluk ve berekete kavuşulacağına, kardeşlerden biri ile ilgili bir sorunun çözümü için önayak olunacağına ve aşkla ve mutlulukla dolu bir ömür geçirileceğine, ideallerine ve isteklerine ulaşacağına, evinden neşenin ve eğlencenin eksik olmayacağına, işlerin düze çıkarılacağına, büyük ve zor çalışmaları daha kolay bir şekilde bitireceğine delalet eder.

Kahve falında şamdan gördüyseniz:

  • Pohpohlanmaya, övülmeye çok hevesli olmanız yüzünden çevrenizde bir anda kötü niyetli, kurnaz sizden birşeyler koparmak isteyen kimselerin birikmesine sebeb olabilir.

Kahve falında şamdan almak dertlerin, tasaların ve üzüntülerin biteceğine, akıl vereceğine, destekleyeceğine ve onun için güç olacağına işaret eder.

Kahve falında gümüş şamdan görmek üzüleceğine, mutsuz ve huzursuz olacağına, uzun zamandan beri birlikte olunan kişi ile artık evlilik yoluna girileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında mum ve şamdan görmek eğitim hayatının kaldığı yerden devam edeceğine, sevinçli ve hayırlı haberler getirecek bir kişinin haneye geleceğine ve gelişiyle haneye neşe dolacağına, verilen kararların çok iyi haberler getireceğine, zarar getirecek bir kişi ile tüm bağların koparılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında şamdanlık görmek kendisini sorunlar yüzünden çok kötü hissedeceğine, çok huzurlu bir aile ortamında yaşayacağına yorulur.

Kahve falında şamdanda mum görmek büyük atılımlar yapacağına, kendisine destek olan insanları hiçbir zaman unutmayacağına ve yapacağı çok başarılı projeler ile önlenemez bir yükselişe geçeceğine, uzun bir süre kişinin yolunda engeller olmadan yürüyeceğine ve mutlu olacağına rivayet eder.

Kahve falında şamdan görmek parasal sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, borçlarını kolayca ödeyeceğine, atılacak adımın tüm hayatını değiştireceğine, tüm sıkıntılarının, sorunlarının ve korkularının da bitmesini sağlayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında mavi şamdan görmek ağız tadını, neşesini kaybedeceğine, yaşam isteğinin ve enerjisinin de baki olacağına delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir