AnaSayfa / Genel / Kahve falında poşet görmek

Kahve falında poşet görmek

Kahve falında poşet görmek yaşayacağı sorunlar nedeni ile kurulu düzeninin ve huzurunun da berbat olacağına, sorunların kısa sürede çözüme kavuşacağına, çok hayırlı kazançların elde edileceğine, işinde tek adam (kadın) durumuna geleceğine, makam edineceğine, toplumda önde gelen sayılı insanlardan olacağına, sağlık sorunlarının artacağına, kısa süre içinde manevi açıdan büyük bir boşluğa düşüleceğine, yakın bir zamanda önemli kararlar vermek zorunda kalacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir dönemden geçeceğine, karşısına çıkan diğer engelleri de rahat bir şekilde aştıktan sonra kendisini tamamen iş hayatına vereceğine, bu sayede çok hayırlı ve büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine ve ferahlığa kavuşacağına, yetki ve söz sahibi olacağına, önemli ve büyük işlerin başına getirileceğine, çok uzun ve sıkıntılı bir dönem geçirecek olan kişinin eş, dost ya da akrabalarından yardım alacağına işaret etmektedir.

Kahve falında poşet gördüyseniz:

  • Problemleri çözerken yaratıcı düşünün.

Kahve falında poşete idrar yapmak çok zor dönemlerin geçirileceğine, diğer taraftan iş hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşanacağına, askıya almak zorunda kaldığı çalışmaları yakın bir zaman içinde nihayete erdireceğine inanılır.

Kahve falında poşet yemek yaşadığı çalkantılı ve belirsiz dönemin biteceğine, çok büyük mal ve mülke sahip olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında poşet içinde hurma görmek vefat ya da ölümcül üzücü bir hastalık haberi alınacağına, yaşama duyulan sevincin giderek azalmasına ve kişinin sorunlarını kafasına fazlaca takması nedeniyle yaptığı hiçbir şeyden zevk almayacağına alamet eder.

Kahve falında poşette fındık görmek büyük üzüntüler ve acılar yaşayacağına, kendisini bir türlü ispat ettiremeyeceğine, ancak alışma sürecinden bir türlü uyum sağlanacağına delalet eder.

Kahve falında elinde poşet taşımak sorunların atlatılacağına, sıkıntısız, dertsiz ve tasasız bir döneme girileceğine, kişinin keyfinin ve rahatının yerine geleceğine yorulur.

Kahve falında bir poşet dolusu ekmek görmek yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine ve uzun bir zamandan beri beklediği bir haberi yakında alacağına, yapacağı planların altüst olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında poşet içinde yılan görmek ortaya çıkan sorunlarının en kısa zaman içinde çözüleceğine, zamanla daha çok para elde edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında poşetle altın görmek var olan dertlerinin hepsinin son bulacağına, bir sebeple dinlenmesi ve kendisini toparlaması gerektiğine aksi takdirde iş için yeterli konsantrasyona ve enerjiye tekrar kavuşamayacağına inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir