Kahve falında polis ve kalabalık görmek

Kahve falında polis ve kalabalık görmek elinin de bolluk ve bereket göreceğine, arkadaşının çok üzücü bir duruma düşmesine ve zarar görmesine engel olacağına, sahip olduğu nimetin artacağına, zarar edilecek ve isme leke sürecek bazı yollara girileceğine, borçlarının ve hastalıklarının çoğalacağına, kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, bundan sonra birlikte yürüme kararı alacağına, etrafındaki kişilerden büyük bir ihanet göreceğine ve bu ihanet yüzünden çok sevdiği kişilerden uzak durma kararı alacağına alamet etmektedir.

Kahve falında polis ve kalabalık gördüyseniz:

  • Bazı kişileri yeterince donanımlı veya tecrübeli görmeyerek, tavsiye ya da önerilerini dikkate almayabilirsiniz.

Kahve falında kalabalık polis görmek iş hayatında yaşadığı sorunlar işin destek istediği bir kişinin, yardımcı olmayacağına, çok büyük bir çalışma yapılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında polis ve kalabalık görmek mutsuz ve hasta olacağına, çok büyük bazı fırsatlar yakalanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında polis kalabalığı görmek yaptığı makbul ve hayırlı işler sayesinde sevdikleri ile daha bir yakınlaşacağına, kötü insanlar ile arkadaşlık etmeyeceğine delalettir.

Kahve falında polisten bir şey almak işini kaybedeceğine, parasız ve ekmeksiz kalacağına, kısa sürede iş hayatında uğradığı zararları telafi edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında polis yakalanmak geleceği için faydalı adımlar atacağına, çok zor ve sıkıntılı bir dönemden geçerek çok daha büyük işler için hem kendisini yetiştireceğine hem de deneyim kazanacağına delalet eder.

Kahve falında polis olduğunu görmek parasal olarak iyi bir yere gelineceğine, musibetlerin ve rahatsızlıkların ortadan kalkacağına yorulur.

Kahve falında polisten saklanmak iş hayatında herkesin saygı gösterdiği bir kişi olacağına, büyük bir proje ortaya koyacağına, karşısına çıkan fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, ağız tadının, neşesinin ve keyfinin bozulmayacağına yorulur.

Kahve falında polis merkezi görmek para sıkıntısı çekmeyeceğine, emeklerin boşa gitmeyeceğine alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir