Kahve falında pirinç haşlamak

Kahve falında pirinç haşlamak tabiri caizse ağız tadından olacağına, kişinin herkesle arasında dürüst bir ilişki olacağına, problem yaratan kişi ya da elemanın ne olduğunun bulunması için bazı araştırmalar yapılacağına, evleneceğinize, sorunlarının yakın zaman içinde atacağı adımlar sayesinde biteceğine, tatile çıkıp hem fiziksel, hem de ruhsal olarak yenilenmek için bulunduğu yerden uzaklaşacağına, ailevi sorunlardan ötürü bir türlü üzerinde duramadığı işlere yakın zaman içinde tekrar döneceğine ve bu sayede hem ailevi sorunlarını çözmüş olacağına, önüne aksiliklerin ve engellerin çıkmayacağına, hayatının kolaylaşacağına, maddi gücünün yerine geleceğine işaret eder.

Kahve falında pirinç haşlamak gördüyseniz:

  • Diğerleri sağduyudan uzak tavırlarıyla size ters hareketler içinde olabilirler.

Kahve falında pirinç haşlamak uzun süre bu kara günlerin etkisinde kalacağına ve acısının da kolay kolay dinmeyeceğine, iş hayatında yeni yollar keşfedileceğine, alternatif kazanç ve gelir kapıları bulunacağına delalettir.

Kahve falında nohut haşlamak eline geçecek olanaklar sayesinde en tepelere tırmanacağına, bir anda atılıma geçeceğine, sonrasında ise bu olayların bıraktığı etkileri üzerinden atacağına inanılır.

Kahve falında soğan haşlamak bir sebeple ailesi içinde tartışmaların yaşanacağına, iş hayatında çok iyi yerlere gelineceğine, üst mevkideki kişilerin takdirine sahip olunacağına alamet etmektedir.

Kahve falında makarna haşlamak Allah yolunda ilerleyeceğine, fal sahibinin mutluluğua kavuşacağına ve daha güzel ve hayırlı günler göreceğine alamet etmektedir.

Kahve falında lahana haşlamak ondan şifa göreceğine, eski ve döküntü bir etek gördüyse yakın zamanda sevdiğinin kalbindeki yerinin kalmayacağına delalettir.

Kahve falında kedi haşlamak maddi durumun düzeleceğine, işlerin bir anda yoluna gireceğine işaret eder.

Kahve falında mantı haşlamak çok zor zamanlar geçireceğine, iş hayatında yapmak istediği projelerin yarıda kalacağına, kaderinin yüzüne güleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında suda yumurta haşlamak musibetlerin ve zararların gitgide artacağına, değer verdiği bir eşyayı kaybedeceğine ancak çok aramasına rağmen bir türlü bulamayacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top