AnaSayfa / Genel / Kahve falında pilav almak

Kahve falında pilav almak

Kahve falında pilav almak kariyer planında çok iyi yerlere geleceğine ve üzüntülerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına, kendisinin de eline geçecek bu eşsiz fırsatları en doğru şekilde kullanmasını bileceğine, huzurlu ve mutlu olacağı günlerin geleceğine, keyfinin ve huzurunun kaçacağına böylece çektiği üzüntü ve sıkıntı nedeni ile hastalanıp yatağa düşeceğine, eğer işsizse iş bulacağına, eğer yolcu ise kısa zamanda memleketine kavuşacağına, sağ salim yolculuğunu bitireceğine, işlerinin bozulacağına, üzüntülerin kısa süre içinde çözüme kavuşturulacağına, maddi ve manevi sorunların ortadan kalkacağına, büyük başarılar kazanılacağına, çok rahat edilecek bir döneme girileceğine, evine daha fazla rızkın cebine de daha büyük miktarlarda gelirin gireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında pilav almak gördüyseniz:

  • Herhangi bir işi üstlenirken, ayrıntılara son derece önem veriyorsunuz.

Kahve falında mısırlı pilav görmek çok büyük bir acı duyacağına, zamanla kişinin hayalini bile zorlayacak kadar güzel günler geleceğine işaret eder.

Kahve falında erişte pilavı görmek kazancındaki ve evindeki bereketin eksileceğine, hayatının da zorlaşacağına, işlerin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına yorulmaktadır.

Kahve falında pirinç pilavı yediğini görmek daha sonra işlerin açılacağına, aile hayatında çok güzel günlerin yaşanacağına, gönül kapılarının açılacağına, bolluk ve berekete kavuşulacağına, kısmetlerin çoğalacağına, sorunların yakın zaman içinde biteceğine yorulur.

Kahve falında lapa pilav görmek işlerin yoluna gireceğine, kurulu bir düzenin sağlanacağına, aile bireyleri arasında çeşitli tartışmalar yaşanacağına ve çok üzüleceğine inanılır.

Kahve falında şehriyeli pirinç pilavı görmek mal ve para biriktireceğine, yaşama sevincini ve enerjisini kaybedeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında nohutlu pilav dağıtmak yaşamına bakacağına, daha önce kazanmadığı kadar büyük kazançlar elde edeceğine, kendisini üzen şeylerden uzak duracağına işaret etmektedir.

Kahve falında ölüden pilav almak elinde bulunan imkânları çok doğru ve iyi bir şekilde kullanacağına, bazı sorunları yüzünden kırıldığı kişiler ile arasını düzelteceğine, aile hayatında çok büyük üzüntüler olacağına alamet eder.

Kahve falında kuru fasülye pilav yemek yaptığı bütün işlerle adından sıkça söz ettireceğine, sonunda büyük bir başarı kazanılacağına delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.