AnaSayfa / Genel / Kahve falında pencereden el sallamak

Kahve falında pencereden el sallamak

Kahve falında pencereden el sallamak iş hayatında büyük kazançların elde edileceğine, bir yere taşınmaya, mutluluktan, bolluktan, paradan, rızıktan, maldan ve sıhhatten yana bolca nasipleneceğine, elinde bulunan mal mülkü sermaye olarak ortaya koyarak kendisi için hayırlı olacak bir iş kuracağına ve eline yüklü miktarda kazanç geçeceğine, hayatından ve şansından yana razı geleceğine, eşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, çalıştığı işte yüklü bir zam alınacağına, işlerinin bu sayede açılacağına böylece borca düşmüş bir ahbaba yardım edeceğine yorulur.

Kahve falında pencereden el sallamak gördüyseniz:

  • Aranızın açılmasına neden olan sorunların aslında çok da önemli olmadığını fark edeceksiniz.

Kahve falında pencereden el sallamak çözümlere ve çarelere kavuşacağına, hayırsız kişilerle irtibatın kesileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında ölüye el sallamak herşeyin daha fazlasına kavuşacağına, bolluk ve bereket elde edeceğine, yaşanacak olumsuzluklardan sonra kişinin tüm çevresini yeni baştan düzenleyeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında birine el salladığını görmek kısa sürecek bir üzüntü sonrasında refaha ereceğine, araba alınacağına, çok büyük kısmetler sağlayacak bir işe girileceğine işaret eder.

Kahve falında eski sevgiliye el sallamak bozulan işlerin tekrar düzeltileceğine, sıkıntılarından kısa zaman içinde kurtulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında sevgiliye el sallamak üzerindeki yükün az da olsa hafiflemesinin sağlanacağına, sevdikleriyle arasının açılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında arabadan el sallamak kuracağı ailede her türlü sorumluluğu alarak ailesini en iyi şekilde geçindireceğine, elindekini de bitireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında birilerine el sallamak doğru, akıllı, bilgili ve deneyimli kimselerle karşılaşarak işbirliği yapacağına, fal sahibine yardım edeceğine ve aralarındaki bağın daha sağlamlaşacağına delalet eder.

Kahve falında balkondan el sallamak sıkıntılarını büyük oranda atlatacağına, çok üst mevkilere yükseleceğine yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir