AnaSayfa / Genel / Kahve falında pencere sildiğini görmek

Kahve falında pencere sildiğini görmek

Kahve falında pencere sildiğini görmek belki de hayatının fırsatını yakalamış olacağına, ailesinin kararları ile yaşamak zorunda kalacağına ve bu durumun kendisine büyük bir mutsuzluk getireceğine, ticaretin değer ve hız kazanacağına, kazancın artması ile bolluğa ve berekete kavuşulacağına, ancak bu kazancı beklemediği anda kaybedeceğine, uzun zaman olumlu haber beklediği bir yerden olumsuz ve kötü bir cevap alacağına, önünün açılacağına, hayatının güzelleşeceğine, kaçırmış olduğu fırsatlara üzülse de, daima önüne bakacağına, yeni malların alınacağına, kişinin birikim yapabilecek oranda kar elde edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında pencere sildiğini gördüyseniz:

  • Duygularınız sizi kazananı olmayan tartışmalara itebilir.

Kahve falında kapı pencere silmek kendi işine sahip olacağına, çok sevinçli haberlerle günden güne daha da mutlu olunacağına yorulmaktadır.

Kahve falında pencere silmek ağız tadının bozulmayacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere herhangi bir zahmet çekmeden kısa zaman içinde kavuşacağına ve elini attığı her işte çok büyük kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Kahve falında pencere camı silmek kazandığı paranın bereketinin olmayacağına, borçlarından dolayısıyla da çektiği tüm çileden kurtulacağına işarettir.

Kahve falında pencere camını silmek elinde avcunda ne varsa satmak zorunda kalacağına, maddi ve manevi açıdan büyük atılımlar yapacağına delalet etmektedir.

Kahve falında pencere sildiğini görmek büyük sabır göstererek ve çok emek vererek işlerini yoluna sokacağına, yeni bir semte taşınılacağına alamet eder.

Kahve falında buzdolabını silmek afiyette olacağına, hayatında bir takım problemlerin baş göstereceğine, tatsızlıkların yaşanacağına işaret eder.

Kahve falında mendile burnunu silmek onunla ne kadar dost olmaya çalışsa da, aynı karşılığı alamayacağına ve artık bu durumu zorlamaktan vazgeçeceğine, ikisi arasındaki ilişkinin gerileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında soba silmek onlar nedeniyle aksilikler yaşayacağına, başına gelen kötü olaylardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir