AnaSayfa / Genel / Kahve falında parmak ısırarak koparmak

Kahve falında parmak ısırarak koparmak

Kahve falında parmak ısırarak koparmak kötü niyetli bir arkadaşın yol açtığı sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, hem işinde başarılı olacağına, verilen emeklerin boşa gideceğine, hayırsız kişilerle iş yapmak zorunda kalınacağına, malının artacağına, sahip olduklarının üzerine ekleyeceğine, birlikte bazı işler yapılacağına, hasta kimselerin şifa bulması ve eski güçlerine kavuşmasına, beklenen mirasın alınacağına, herhangi bir sorun yaşamayacağına ve uzun yıllar boyunca huzur ve mutluluk için bir hayat süreceğine alamet eder.

Kahve falında parmak ısırarak koparmak gördüyseniz:

  • Birlikte vakit geçirmekten keyif aldığınız kişilerle farklı şeyler denemeniz yaşam tarzınızda olumlu değişiklikler yapmanıza neden olabilir.

Kahve falında parmağını ısırarak koparmak maddi kaynakların zarar göreceğine, maddi sorunlardan uzak, kendisine yeten, güzel bir hayat süreceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ısırarak parmak koparmak türlü musibetlerin kişinin peşinden geleceğine, attığı adımların pek iyi sonuçlar vermeyeceğine yorulur.

Kahve falında parmak ısırarak koparmak duygularının karşılıklı olacağına, eğer yalnız değilse aşk hayatının yoluna gireceğine, fal sahibinin uykusuz ve mutsuz günler geçireceğine yorulur.

Kahve falında başkasının parmağını ısırıp koparmak çok hayırlı bir kısmetle karşılaşılacağına, kötü bir habere veya tehlikeye rivayet etmektedir.

Kahve falında parmağının ısırıldığını görmek çok olumlu ve güzel gelişmeler ile karşılaşacağına, aniden hayatına girecek bu insan sayesinde duygularında pek çok değişimi aynı anda yaşayacağına rivayet eder.

Kahve falında birinin parmağını ısırıp koparmak kişinin bu sayede yüzünün gülmeye başlayacağına, hak edilen helal bir malın ele geçeceğine alamet eder.

Kahve falında parmak ısırıp koparmak sağlık sorunları ile dolu ve zor günler yaşayacağına, büyük fırsatların kapısını açacağına yorulur.

Kahve falında birinin parmağını ısırarak koparmak musibetlerden, sıkıntılardan, zorluklardan ve sorunlardan kurtulup rahata erileceğine, zarar edilen işlerin kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, mutlu bir yuvaya sahip olunacağına ve zarar verebilecek kişilerle tüm ilişkilerin kesileceğine inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir