AnaSayfa / Genel / Kahve falında parmağında gümüş yüzük görmek

Kahve falında parmağında gümüş yüzük görmek

Kahve falında parmağında gümüş yüzük görmek uzun zamandan beri ödenmesi gereken bir borcun yakında ödeneceğine, belalı insanlara denk geleceğine, onlardan hayırsızlık göreceğine bu nedenle hem maddi anlamda hem de manevi anlamda sarsılacağına, kafasındaki kuşkulardan arınmak için hareket geçeceğine, hayırlı bir kısmet çıkacağına, zor zamanlar geçirileceğine, maddi ve manevi olarak rahat geçirilen bir dönemin biteceğine ve birçok konuda çok sancılı bir dönemin başlayacağına, kötü noktalara geleceğine, önemli bir görevi başarıyla bitirdikten sonra terfi edeceğine, tecrübe sahibi olacağına alamet eder.

Kahve falında parmağında gümüş yüzük gördüyseniz:

  • İşinizle ilgili önemli bir gelişme olabilir.

Kahve falında parmakta gümüş yüzük görmek tartışmaların kavgaya döneceğine, bir elinin yağda bir elinin balda olacağı bir hayatı olacağına, geçim sıkıntısının ve para derdinin olmayacağına, hiçbir zaman yokluk içine düşmeyeceğine rivayet eder.

Kahve falında erkeğin parmağında gümüş yüzük görmek bilmek istediklerini öğreneceğine, özel hayatını başka insanlara kapatarak daha sakin, huzurlu bir yaşantıya başlanacağına yorulur.

Kahve falında başkasının parmağında gümüş yüzük görmek kendisi için uygun olmayan bir ilişkiyi sonlandıracağına, aile büyüklerinin vereceği desteğe rağmen sorunların bir türlü azalmayacağına işaret eder.

Kahve falında sol parmakta gümüş yüzük görmek başına türlü belalar geleceğine ve çok zor durumlar atlatmak zorunda kalacağına, kendini depresif, gergin, mutsuz yaşama karşı da isteksiz hissedeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında parmağında gümüş yüzük görmek ömür boyu başarılı olacağına, kalbinin temiz olması, niyetlerinin de hayır taşıması sayesinde karşısına aksiliklerin, kötülüklerin, kaza ve belaların çıkmayacağına inanılır.

Kahve falında parmağa gümüş yüzük takmak zararlı alışkanlıklardan uzaklaşılacağına, ferah bir döneme girileceğine, uzun zamandan beri hayal edilen herşeye kavuşulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında parmağına gümüş yüzük takmak ekmek bulamayacağına, tartışmalı geçecek bir toplantıya gireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında gümüş yüzük düşürmek tüm umutlarını ve sermayesini bu işe bağlayacağına fakat emeline ulaşamayacağına, sağlığının bozulmayacağına, aile bireyleri ile uyumunun süreceğine yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir