AnaSayfa / Genel / Kahve falında para almak ve saymak

Kahve falında para almak ve saymak

Kahve falında para almak ve saymak kişinin eğitim hayatından başlayarak iş hayatı ve tüm hayatı boyunca çok başarılı olacağına, kolay yollardan kazanacağına, işlerin bu sayede çok iyi bir hal alacağına, gidilen yolda büyük başarılara imza atılacağına, hane halkının verilen kararları destekleyeceğine, ticaret dünyasında çok sevilen kimse haline geleceğine, bir takım sorunlar çıkacağına, eğitimlerinin iyi olacağına, mutluluk verecek gelişmeler yaşayacağına, başarısının artacağına tabir olunur.

Kahve falında para almak ve saymak gördüyseniz:

  • Duygusal konularda dikkatli davranmak sizin açınızdan son derece yararlıdır.

Kahve falında yeşil para saymak yolunun ve geleceğinin açık olacağına, maddi olarak çok büyük kazançlar elde edeceğine, kısa süre içinde mal mülk sahibi olunacağına delalettir.

Kahve falında kağıt para saymak çok büyük atılımlar yapılarak üst mevkilerde bir yere terfi edileceğine, gerekirse başkaları ile ortaklık içine gireceğine veya işbirliği yaparak amacına ulaşacağına işarettir.

Kahve falında bütün para saymak hayat içerisinde çok büyük bir başarı kazanılacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, çok hayırlı ve kazançlı bir projeye gireceğine, bu sayede sıkıntı yaşadığı bazı durumları yakında ortadan kaldıracağına işaret eder.

Kahve falında demir para saydığını görmek şerefe ve izzete, yatırımlarının kar getireceğine tabir olunur.

Kahve falında altın para saymak zarara uğrayacağına ve varlığının azalacağına, sorun yaşanan bazı konuların çok kazançlı bir şekilde ortadan kaldırılacağına ve çok büyük zararlara uğranan bir dönemin kapanıp çok büyük kazançlar elde edileceğine rivayet eder.

Kahve falında kağıt para saydığını görmek zaman zaman bu işyerinde verilen hizmetle ilgili olarak seminerlere gidileceğine ve konusunda uzman bir kişi olunacağına, kesilemeyecek ve bitmeyecek gelir elde edeceğine, malını ve canını emniyete alacağına işaret etmektedir.

Kahve falında eski kağıt para saymak problemlerinin bitmek bilmeyeceğine, tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyeceğine ya da kolay ama doğru olmayan yollardan kesesini dolduracağına yorulmaktadır.

Kahve falında altın ve para saymak kendisine yeni bir hayat kuracağına, yeni bir sosyal çevreye gireceğine, karşısına kendisini mutsuz edecek, hayal kırıklığına uğratacak ya da emeklerini boşa çıkaracak hiçbir önemli sorun çıkmayacağına tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.