Kahve falında örme çorap görmek

Kahve falında örme çorap görmek gerekirse başkaları ile ortaklık içine gireceğine, yüzünün de yerlere düşeceğine, yaşam enerjisi ile dolacağına, yaptığı işlerde eline geçen paranın artması sayesinde çok büyük bir zenginliğe kavuşacağına, eline geçen yüklü miktarda kazancı hayırlı bir iş için kullanacağına, maddi olarak büyük bir fırsatın ayağına geleceğine, yaptığı çalışmalar sayesinde iş dünyasında kendisine çok iyi bir yer edineceğine, zararlı bir alışkanlıkla uğraşan bir dostunun bu illetten kurtulması için destek olacağına, hayat içerisinde bazı hayal kırıklıkları yaşanacağına, anlaşmazlıkların ve kavgaların son bulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında örme çorap gördüyseniz:

  • Hangi cinsiyetten olursanız olun kadınlarla bazı sorunlar yaşayabilirsiniz.

Kahve falında erkek çorap görmek büyük kazançlar elde edileceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük ilerleme kaydedileceğine, mutlu, rahat ve huzurlu olunacağına, gittiği yerde de aradığı huzuru bulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında erkek çorabı giymek yüzünün güleceğine, evindeki huzurunun yerine geleceğine ve rızkının çoğalacağına, gerçekleştireceği çok büyük bir proje ile birçok kişi tarafından isminin duyulacağına işarettir.

Kahve falında çorap görmek mutlu olunacağına, diz dize ve yanak yanağa yaşayacağına yorulur.

Kahve falında çoraplarını çıkarmak çıkılan uzun bir yolculuğun ardından bazı projeler gerçekleştirileceğine, birçok kişinin dikkatini çekeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında çorap patik görmek kendisini daha önce hiç hissetmediği kadar rahat ve hafif hissedeceğine, işine gidemez, sokağa çıkamaz ve arkadaşlarıyla görüşemez olacağına inanılır.

Kahve falında büyük çorap giymek zarar etme riskini en aza indireceğine, bir karıncayı dahi incitmeyecek kadar ince ruhlu ve hoş gönüllü olacağına işaret eder.

Kahve falında yıkanmış çorap asmak üzülen bir arkadaşa yardımcı olunacağına, her nimetin lezzetine varacağına işaret eder.

Kahve falında eskimiş çorap görmek başkaları hakkında gıybet yapmak suretiyle günaha düşeceğine, daha sonra bu durumdan dolayı kendisini suçlayacağına, eksik olan yanının tamamlayacağına ya da kendisini yetersiz gördüğü bir konuda geliştireceğine delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top