AnaSayfa / Genel / Kahve falında omuz omuza yürümek

Kahve falında omuz omuza yürümek

Kahve falında omuz omuza yürümek bol kazançlı bir iş hayatına sahip olunacağına, yeni bir şehre yerleşileceğine, fal sahibinin de tabiri caizse bu girişimi yaptığı için lanet okuyacağına, yaşanan bir hastalık varsa eğer kısa zamanda iyileşeceğine, işinde bol kazanç elde edeceğine, yatırımlarının ve emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına, yakın bir arkadaşının ihanetine uğrayacağına ve yapacağı bir seyahatten kötü bir haberle döneceğine, üzüntülerinden ve dertlerinden ötürü hasta olacağına, dayanışmanın ve düzenin artacağına, sahip olduğu yetenekler ve beceriler sayesinde iş dünyasında çok iyi bir yer edineceğine delalettir.

Kahve falında omuz omuza yürümek gördüyseniz:

  • İlgi alanlarınızı veya arkadaşlık ilişkilerinizi genişletebilirsiniz.

Kahve falında omuz omuza yürümek parasal durumun düzeltileceğine, rızkından olacağına alamet eder.

Kahve falında omuzdan üzüldüğünü görmek yaşamın yeni tatlarını keşfedeceğine, söz dinlemeyen, burnunun dikine giden çocuklara ve fal sahibinin emeklerinin boşa gideceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında omuzda güvercin görmek güzellik ve hayır geleceğine, iş konusunda sürekli yardım edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında omuz omuza vermek işlerinin günden güne daha kötü bir hal alacağına, kısa süre içinde bir evlilik yapıp evlat sahibi olunacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında sağ omuzda yara görmek heveslendiği ve sahip olmak istediği her ne varsa ona sahip olacağına, yaşamında adeta mucize sayılacak gelişmelerin olacağına, Allah’ın sayısız lütuflarını göreceğine işaret etmektedir.

Kahve falında omuzda el görmek zenginliği ve bolluğu yakalayacağına, hayırlı bir işte bir ortaklık kurulacağına delalettir.

Kahve falında omuza oturmak mevki edineceğine, çalıştığı yerde amir olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında omuzdan tutmak eğlenceli mekânlara gideceğine, bir sebeple sıkıntılı bir duruma düşeceğine ve daha sonra yaşanan bir olayın ardından aradaki sorunların kendiliğinden çözüme kavuşacağına işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir