AnaSayfa / Genel / Kahve falında ölü kesmek

Kahve falında ölü kesmek

Kahve falında ölü kesmek yaşanan bir sağlık sorununun şifa bulacağına, çok mutlu ve huzurlu bir kişi olacağına, aile içinde huzur ve rahat içinde yaşayacağına, çok kazançlı adımlar atıp büyük paralar kazanacağına, bir süre bu duruma çare bulamayacağına, sıkıntılarından kurtulacağına, düştüğü zor durumların üstesinden kolayca geleceğine, deyim yerindeyse krallar gibi bir hayat yaşayacağına, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak olan bir fırsatı değerlendirerek kariyerinde büyük bir sıçrama yapacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ölü kesmek gördüyseniz:

  • İşiniz insanlarla ikili ilişkilere dayanıyorsa o zaman işiniz biraz daha zor olabilir.

Kahve falında ölü birinin saçını kesmek gözyaşının dineceğine, şansın ve kısmetin açılacağına, üzerinde baskı kurmak isteyen insanların varlığını fark edip önlem alacağına delalettir.

Kahve falında ölü insan kesmek maddi gücünün artacağına, psikolojisini bozmayan fal sahibinin her kötülükte bir fırsat göreceğine alamet etmektedir.

Kahve falında ölünün saçlarını kesmek başını ağrıtan ve canını sıkan sorunların ortadan kalkacağına, makam, güç, mal ve mülk sahibi olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ölünün tırnağını kesmek çok zor durumlara düşeceğine ancak daha sonra kendisine yardım edecek insanlar sayesinde bu sorunlardan kurtulacağına, bolluğa, berekete, kişinin kafasının rahat edeceğine, gönlünün ferahlayacağına alamet eder.

Kahve falında ölü birinin tırnağını kesmek kalp kırıklıklarının yaşanacağına ve kötü sözlerin işitileceğine, kişinin yaptığı hayırseverlik ve yardım neticesinde de manevi anlamda çok mutlu hissedeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında ölünün sakalını kesmek aile hayatında çok güzel haberler alacağına, yüklü miktarda para kazanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ölü insanı kesmek getirisinden daha fazla olacağına, neşeli ve sağlıklı bir hayat geçireceğine, her türlü zorluğu aşmaya ve her türlü acıya katlanmaya gücü olacağına rivayet eder.

Kahve falında ölünün etini kesmek içinde bulunduğu sorunlu olaylardan ve durumlardan kurtulacağına, sıkıntıların Allah’ın izni ile son bulacağına ve iş hayatında hayırlı ve iyi kazanç sağlayan bir işe girileceğine delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir