Kahve falında ölü kefenlenirken görmek

Kahve falında ölü kefenlenirken görmek işlerinin kısa bir zaman içinde düzene gireceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını yakında atlatacağına, uzun bir müddet sıkıntıların kişinin peşini bırakmayacağını, şanssızlıklardan ve uğursuzluklardan bunalan fal sahibinin psikolojisinin giderek bozulacağına, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, maddi sıkıntıların kurulacak bir ortaklık sayesinde ortadan kalkacağına, ferah bir döneme girileceğine, yapılan çalışmaların daha çok insan için ekmek sağlayacağına, bu sayede işlerin çok hızlı bir şekilde büyüyeceğine, eline geçen kazancın çok hayırlı bir şekilde artacağına, geleceğinin de çok parlak olacağına, ferahlığa çıkılacağına, dünyadan tüm hevesini alıp ahireti unutacağına delalettir.

Kahve falında ölü kefenlenirken gördüyseniz:

  • Belli bir ticari, duygusal ya da sağlığınızla ilgili hedefinizi gerçekleştirmenizi sağlayacak desteği bulabilirsiniz.

Kahve falında ölü kefenlenirken görmek sahip olunan mal varlıklarına yenilerinin ekleneceğine, kalabalık bir aileye sahip olunacağına, elindeki işten büyük zararlar göreceğine delalettir.

Kahve falında ölüyü kefende görmek rahat bir dönem yaşanacağına, kırgınlıkların tatlıya bağlanacağına işarettir.

Kahve falında ölü kefeni görmek kendisine dert edindiği konularda büyük zararlara uğrayacağına, zararlı bir alışkanlıkla uğraşan bir dostunun bu illetten kurtulması için destek olacağına ve işlerini zahmetsizce bitireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ölüyü kefenli görmek bunalıma gireceğine, başarısız olacağı duygusundan kurtulmaya çalışacağına, muradın gerçekleşeceğine, dileklerin ve duaların kabul olacağına işarettir.

Kahve falında beyaz kefenli ölüler görmek evlilik yolunda ilerleyen bir ilişkinin çıkacak dedikodular yüzünden biteceğine, yaşlılığında kendisine bir bebek özeni ile bakılacağına işarettir.

Kahve falında ölüye kefen giydirmek duyacağı bazı sözler sayesinde kafasındaki taşların yerine oturacağına, ancak daha sonra hayırlı ve sevinçli haberlerin alınması sayesinde işlerin yoluna gireceğine, kazançlı çalışmalar yapılacağına inanılır.

Kahve falında kefene sarılmış ölüler görmek hayatı içinde süren belirsiz durumların yavaş yavaş düzeleceğine, çocuklarının geleceğini daha rahat hale getireceğine işarettir.

Kahve falında ölüyü kefenle görmek sorunlarını çözüme kavuşturacağına, üzüntülerinden kurtulacağına, ailesi içinde yaşanan tartışmaların, kavgaların ve huzursuzlukların son bulacağına, mutluluğun aileye geri döneceğine, kısa süre içinde hiç olmadığı kadar rahat edeceğine, zarar edilen bir dönemin biteceğine, elde bulunan imkânların çok rahat bir şekilde kullanılacağına işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top