Kahve falında ölü gelin damat görmek

Kahve falında ölü gelin damat görmek oldukça büyük bir tehlike geçireceğinize, daha doğru hamleler yapıp daha iyi sonuçlar alacağına, gerçekleştirilmek istenen projelerin heba olacağına, yeni duygular tadacağına, yeni kısmetlere nail olacağına, içinin kıpır kıpır olacağına, yüzünün de güleceğine, endişe edilen durumların ortadan kalkacağına, iş dünyasının önde gelen kişilerinden olunacağına, itibar ettiği ve kendisine sığındı kimse olacağına, her işinde çok büyük kazançlar elde edeceğine tabir olunur.

Kahve falında ölü gelin damat gördüyseniz:

  • Belli bir alana ya da amaca konsantre olarak daha fazla ilerleme kaydedebilirsiniz.

Kahve falında ölü gelin damat görmek gözyaşına ve kedere boğulacağına, hanesinde huzur ve mutluluğun hâkim olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında damat ve gelin görmek maddi problemlerin en kısa zamanda çözüme kavuşacağına, parasal olarak iyi bir yere gelineceğine yorulur.

Kahve falında çok gelin damat görmek yeni kapılar açılacağına ve uzun sürecek bir birlikteliğe girileceğine, parlak bir kariyere sahip olunacağına tabir olunur.

Kahve falında gelin damat resmi görmek çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, yaşadığı tüm sıkıntılardan kurtulacağına, zararın telafi edileceğine tabir olunur.

Kahve falında tanımadığın gelin damat görmek masa başı bir işe gireceğine, bazı sorunları yüzünden kırıldığı kişiler ile arasını düzelteceğine ve yaşadığı rahatsızlıktan bir an önce kurtulacağına inanılır.

Kahve falında gelinle damat görmek deyim yerindeyse hayatın dönüm noktasının yaşanacağına, kişi için hayatının en parlak döneminin geleceğine, yazgısının güzelleşeceğine inanılır.

Kahve falında damat gelin görmek karşılaşılan onca ihanete rağmen hayatın idaresinin kaybedilmeyeceğine, sorunların kısa süre içinde düzeltileceğine, maddi ve manevi olarak büyük başarılar kazanılacağına, sıkıntılarından ve üzüntülerinden kısa bir zaman içinde kurtulacağına ve iş hayatına bütün ağırlığını vererek çok daha büyük atılımlar gerçekleştireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında damatsız gelin görmek ruhsal olarak yenilenip işine daha da konsantre olacağına, dertlerinin sona ereceğine ve huzuru bulacağına tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top