Kahve falında ölü birisiyle sarılmak

Kahve falında ölü birisiyle sarılmak ortaklar arasında üzüntü duyulacak olaylar yaşanacağına, herkesin karşısında el pençe divan duracağına, aile hayatında ister istemez çeşitli soruların çıkacağına, anlayışlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, heveslerinin biteceğine, aile hayatındaki tartışmaların bu insanlar sayesinde biteceğine, iş konularında ortaklar ile ters düşüleceğine, çok hayırlı bazı kişiler ile iş ortaklığı kuracağına alamet etmektedir.

Kahve falında ölü birisiyle sarılmak gördüyseniz:

  • Yeteneklerinize güvenin, yetenekleriniz üzerine her türlü bahse girebilirsiniz.

Kahve falında ölü adama sarılmak sevilen bazı kişilerle ters düşüleceğine, stres ve yaşanacak sinir harbi yüzünden hasta olunacağına, art niyetli kimselere rastlayacağına, kazalarla ve belalarla deyim yerindeyse burun buruna geleceğine işaret eder.

Kahve falında ölü birine sarılarak ağlamak bir türlü işin yoluna girmeyeceğine, kısa süre içinde işlerinde çok büyük bir ferahlık yaşayacağına rivayet eder.

Kahve falında ölü bir yakınına sarılmak kişinin heyecandan neredeyse kalbinin duracakmış gibi hissedeceğine ve çok mutlu olacağına, başarı getirecek ve kariyer basamaklarını hızla tırmanılmasını sağlayacak bir karar verileceğine, kaçırılan bir fırsatın farklı bir teklif olarak tekrar yakalanacağına yorulur.

Kahve falında ölü kişiye sarılmak sevilen ve saygı duyulan konumun korunacağına, atılacak adımlar ve kazanılacak paralar sayesinde işlerin her geçen gün daha iyi bir duruma döneceğine alamet eder.

Kahve falında ölüyle sarılmak düşman hususunda keder ve üzüntüye, böylece kendisini işine ve ailesine daha çok vereceğine ve herşeyin bu sayede çok daha keyifli bir hal alacağına işaret eder.

Kahve falında bir ölüye sarılmak endişeli durumların son bulacağına ve sahip olunan yetenekler sayesinde büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, yeni bir kazanç kapısı açılacağına işaret eder.

Kahve falında ölü birini görüp sarılmak kasasının ve bütçesinin her geçen gün daha fazla büyüyeceğine, herkesin önünde olacağına inanılır.

Kahve falında ölü akrabaya sarılmak canını sıkılacağına, eldeki imkanların giderek azalacağına delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top