AnaSayfa / Genel / Kahve falında ölmüş biriyle oturmak

Kahve falında ölmüş biriyle oturmak

Kahve falında ölmüş biriyle oturmak arkadaşları ve sevdikleri ile bir araya geleceğine ve keyifli zamanlar geçirerek günlük yaşamın stresinden kurtulacağına, daha önce hiç sevinmediği kadar sevineceğine, dikkat çekeceğine, ön planda kalmayı sağlayacağına, yakalayacağı fırsatların kıymetini bilemeyeceğine, hayatı boyunca hep sevileceğine, saygı göreceğine, aynı zamanda da korunup kollanacağına, başarılarının artacağına, işlerinin hafifleyeceğine, kısa süre içinde büyük atılımlar yapacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, düzenli bir işe girileceğine ve kazancın artacağına tabir olunur.

Kahve falında ölmüş biriyle oturmak gördüyseniz:

  • Esnek olunması durumunda ise, sorunlar veya sorunlu durumlar daha rahar özülebilir.

Kahve falında arabanın üstünde oturmak kişinin karşısına pozitif etkiler yaratacak fırsatlar çıkacağına, iyi habere işarettir.

Kahve falında sevdiğin kişiyle oturmak hediyeler ve elbiseler alınacağına, çeşitli yatırımlarda bulunarak mal ve mülk sahibi olacağına delalettir.

Kahve falında bulutun üstünde oturmak yaşanan ailevi sorunların en kısa zamanda çözüleceğine, sevilen kişilerle aradaki buzların eriyeceğine delalettir.

Kahve falında kaldırıma oturmak uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına, hayallerinin teker teker gerçekleşeceğine yorulur.

Kahve falında denize karşı evde oturmak ancak biraz sabırlı olunması ve daha dikkatli davranılması sayesinde her şeyin yoluna gireceğine, büyük kazançlar elde edileceğine, maddi açıdan sözü geçen biri olunacağına yorulur.

Kahve falında uçurumun kenarında oturmak yakın bir zaman içinde fal sahibinin başının sıkışmasına sebep olacağına, hayırlı ve büyük başarı kazandıracak çalışmalar gerçekleştirileceğine, rahatsızlıkların şifa bulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yeşil halıda oturmak ailesi ile daha fazla ve kaliteli şekilde vakit geçireceğine, sahip olacağı hayattan da memnun olacağına delalettir.

Kahve falında gemide oturmak ortaklıklarda tartışmaların yaşanacağına, kariyerinde atılım yapacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir