Kahve falında ölmüş birini yüzerken görmek

Kahve falında ölmüş birini yüzerken görmek güzel bir hayata sahip olunacağına, bolluk içinde yaşanacağına, uzun zamandan beri beklenen bir iş kapısının açılacağına, bu sayede haddinden daha fazla süren işsizlik döneminin sona ereceğine, çok daha iyi koşullara sahip olacağına, tekin olmayan kimselerle hareket edeceğine, gelecekte kişinin insanlığa faydalı işlerde çalışacağına, uzun zamandan beri beklediği hayırlı bir haberin geleceğine, her koşulda birbirlerine destek vereceklerine, bekarlar için karşılarına çıkacak büyük bir aşk sayesinde kendilerinden geçip, mutluluktan ayaklarının yerden kesileceğine, sevilen bir kişinin işlerinde gereken desteğin verileceğine, büyük bir maddi kayba uğranacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ölmüş birini yüzerken gördüyseniz:

  • Başkalarının yaptıkları işlere size yardım edebilecek kadar fazla zaman ayırmaları mümkün olmayabilir.

Kahve falında bayan yüzü görmek işini en iyi şekilde yapacağına, işlerinin hiç olmadığı kadar iyi bir hal alacağına işaret eder.

Kahve falında masum yüz görmek dünya mallarının çoğalacağına, büyük tartışmalar yaşayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında makyajsız yüz görmek alim insanlardan sayılacağına, onu dinleyeceğine, kendisine yol göstereceğine ve elinden geldiğince sıkıntısını azaltmak için imkânlarını seferber etmekten geri durmayacağına işaret eder.

Kahve falında birinin yüzünü okşamak çok eskiden kalma bir sorunun tekrar önüne çıkması ile üzüleceğine, duygularını ve düşüncelerini çok daha rahat ifade edeceğine, bunun da kendisine hem meslek hem de özel hayatında pek çok avantaj getireceğine delalet eder ve hayırlı gelişmelerin yaşanacağına alamet eder.

Kahve falında arkadaşının yüzüne tükürmek arsız, yüzsüz ve uğursuz kişilerle karşılaşacağına, gönül hoşluğu içinde olacağına ve esenlik bulacağına, yüreğine su serpecek çok sevinçli haberler alacağına, güzel sözler işiteceğine işaret etmektedir.

Kahve falında denizde yüzerken yunus görmek geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, dünya nimetlerinin hiç birinden mahrum kalmayacağına, borçların kısa süre içinde ve sorun yaşanmadan ödeneceğine, zararlı bir alışkanlıktan uzaklaşılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yüze bakım yapmak ruhsal açıdan bunalımda olmaya, kendisine güveninin azalması ile beraber iş hayatında da sıkıntılar yaşayacağına, tatil ya da dünya turuna çıkacağına inanılır.

Kahve falında yüzünde delik görmek dileklerine ve hayallerine daha bir süre kavuşamayacağına, hayatın tadını çıkarmaya bakacağına yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top