AnaSayfa / Genel / Kahve falında ölmüş birini sırtında taşımak

Kahve falında ölmüş birini sırtında taşımak

Kahve falında ölmüş birini sırtında taşımak her istediğini alabileceğine, gönülsüzce bir yere gideceğinize, kavgaların ve rekabette altta kalmanın söz konusu olacağına, malların artacağına, ekonomik durumun her geçen gün çok daha güçlü hale geleceğine, yakın bir arkadaşın ihanetine uğranacağına, işle ilgili olarak bir zarar yaşanacağına, zararın bir türlü telafi edilemeyeceğine, endişe ve üzüntü yaratan olayların yakın zaman içinde düzeltileceğine, işlerin her daim hayırlı bir şekilde yürüyeceğine, manen çok huzurlu ve mutlu olunacağına, sorunlarının en kısa zaman içinde son bulacağına, bundan sonrası için de tükenmeyecek bir bolluğa ve zenginliğe ulaşarak yaşamının sonuna kadar güzel yaşayacağına rivayet eder.

Kahve falında ölmüş birini sırtında taşımak gördüyseniz:

  • Elinizdeki kozları kullanabilir ya da yanlış bir zamanlama ile gereksiz yere riske girebilirsiniz.

Kahve falında ölmüş babayı sırtında taşımak günden güne daha artan başarılar kazanacağına, kendisini kazanmaya odaklayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında sırtta odun taşımak yapılan işlerde üstüste başarılar elde edileceğine, ancak daha sonra bu sorunlardan kolayca kurtulacağına delalet eder.

Kahve falında sırtında ot taşımak hayatının kendi istediği gibi ilerleyeceğine, tartışmaların ve huzursuzlukların biteceğine işaret eder.

Kahve falında sırtında adam taşımak büyük sorunlar yaşayacağına, umutlarının söneceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ölen anneyi sırtında taşımak kişinin bolluğa ve bereket kavuşup, rahatlık içinde yaşayacağına, fal sahibinin eğlenceli günler geçireceğine ve stres atacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ölmüş birini sırtında taşımak sevilen bir kişinin düştüğü sıkıntıdan kurtulması için yardım edileceğine, başarılı birçok çalışmaya ve projeye imza atılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında birinin sırtında taşımak işlerin eski haline döneceğine, sonunda büyük bir başarı kazanılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında sırtında insan taşımak hastalıklarının iyileşeceğine, sorunlarının biteceğine, ferahlayacağına, birine olan borcunu başka birine borçlanarak kapatacağına ve böylece yine borçlanacağına inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir