Kahve falında ölmüş birini kucağına almak

Kahve falında ölmüş birini kucağına almak işinin istediği gibi yürümeye başlayacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına, içsel güvensizliklerinize, saygın bir hayat yaşayacağına, kısa süre içinde rahata ererek yoluna devam edeceğine, iş hayatının çok sorunlu bir hal alacağına, yetenekleri sayesinde girdiği işlerde sevdiği kişileri çok mutlu edeceği olaylara gireceğine, maddi ve manevi olarak hayırlı adımlar atacağına, gecesini gündüzüne katıp kendi işi için çalışacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ölmüş birini kucağına almak gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin yorumları, tavsiyeleri veya eleştirileri sizin için önemli ipuçları içeriyor olabilir.

Kahve falında kundaktaki bebeği kucağa almak bazı sorunlar yaşanmasına rağmen istenen her şeye sahip olunacağına, onunla gönül ve fikir birliği edeceğine, bundan sonra birlikte yürüme kararı alacağına alamet eder.

Kahve falında kucağına yeni doğmuş bebek almak yaptığı bazı işlerde kendisini en iyi şekilde göstereceğine, üstün başarılar ve zaferler elde edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında erkek çocuğunu kucağa almak elinde bulunan işlerin çok hayırlı ve çok güzel bir hal alacağına, kardeşler arasındaki tatsızlıkların tatlıya bağlanacağına, kazanç getirecek bir işte yüksek bir mevkiye ulaşılacağına ve sorunların sona ereceğine rivayet eder.

Kahve falında birini kucağına oturtmak hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine, yokluğun biteceğine delalet eder.

Kahve falında birinin kucağında bebek görmek malından ve parasından kaybedeceğine, deyim yerindeyse maddi anlamda her geçen gün küçüleceğine, zayıflayacağına, alacağı desteği kısa bir zaman içinde çok sorun yaşadığı bir problemi çözeceğine, yardıma muhtaç insanlara büyük yardımlarda bulunacağına delalet eder.

Kahve falında birinin kucağında gezmek huzurun bozulacağına ve sıkıntılarla baş etmekte zorluk çekileceğine, bir sebeple kendisine yeni bir iş bulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ölünün kucağına yatmak yakın bir arkadaşa iş imkanı sağlanacağına, eğitimle ilgili olarak çok büyük bir karar verileceğine, masallara konu olacak rahatlıkta ve konforda bir yaşam süreceğine tabir olunur.

Kahve falında sevgilisinin kucağında bebek görmek çok büyük üzüntüler ve sıkıntılar yaşanacağına, gerçekleştirilmek istenen projelerin heba olacağına, girilen bütün işlerde zarar edileceğine, tüm hayalini gerçekleştirme fırsatı yakalayacağına yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top