Kahve falında ölmüş birini düşerken görmek

Kahve falında ölmüş birini düşerken görmek konforunun ve lüksünün yerinde olacağına, bitmek tükenmek bilmeyen bir tartışmanın arasında kalınacağına, hasta ise bakacağına, çok rahat edilecek bir işe girileceğine, de hem makam ve itibarının hem de zenginliğinin çoğalacağına, onu uyaracağına, ticarette kendisi için hangisi daha isabetli olursa o kola yönleneceğine ve başarılı olacağına, karşısına çıkan fırsatları hayırlı iyi bir şekilde değerlendirmesi ile birlikte rahata ereceğine, çalışmaların çok büyük başarılar kazandıracağına inanılır.

Kahve falında ölmüş birini düşerken gördüyseniz:

  • İnatçılığı veya ısrarı bırakıp esnek olmanın faydasını görebilirsiniz.

Kahve falında eşinin düştüğünü görmek eline geçen büyük fırsatları çok doğru ve başarılı bir şekilde kullanarak hayırlı bir yola gireceğine, hakkını alacağına alamet etmektedir.

Kahve falında karnındaki bebeğin düştüğünü görmek hakkın huzurunda el açıp dua ederek tövbekâr olacağına, işlerindeki şansının ve kısmetinin hiç bozulmayacağına, hayatının afiyet içinde geçeceğine işaret eder.

Kahve falında düşen bir uçak görmek mesleğindeki verimliliğinin artacağına bu sayede elinin bollaşacağına, yaptığı işlerden çok para kazanacağına inanılır.

Kahve falında tuvalete ekmek düşürmek sakin ve dingin günlerin yaşanacağına, işlerin düzene gireceğine inanılır.

Kahve falında yüksekten düşeni görmek elde bulunan fırsatların çok büyük bir sorun eşliğinde maddi ve manevi olarak sıkıntıya sebep olacağına, tüm bunların ardından bazı büyük ve güzel haberler alınacağına ve bu haberler sayesinde işlerin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, ortaklık yaptığı kişilerden çok büyük fayda sağlayacağına, bu kişiler sayesinde yeni bir çevreye gireceğine delalettir.

Kahve falında suya para düşürmek yaptığı iyiliklerin kişinin hayatında olumlu karşılıklar bulacağına, üzüntülerinin sona ereceğine inanılır.

Kahve falında birinin kuyuya düşüp öldüğünü görmek nankörlük, vefasızlık ve haksızlık göreceğine, yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yüksek bir yerden suya düştüğünü görmek ancak daha sonra gururuna bu durumu yediremeyerek kendisinin de gidip başka birini dolandırmaya çalışacağına, uzunca bir zaman çektiği sıkıntılardan ötürü uğradığı zararı kapatacağına inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top