AnaSayfa / Genel / Kahve falında ölen kişiyi öpmek

Kahve falında ölen kişiyi öpmek

Kahve falında ölen kişiyi öpmek Allah katında günahkâr sayılacağı işleri hiç çekinmeden yapmaya başlayacağına, alım gücüne, ödeme kolaylığına ve iyi geçime kavuşacağına, maddi ve manevi açıdan düze çıkılması sayesinde kazanılan özgüven sayesinde yeni projelere adım atılacağına, yaptığı işlerin hep dönüp dolaşıp aynı yere geleceğine ve kendisine ne daha az ne de daha fazla kazandırmayacağına, çalışmalarının karşılığını alacağına, mutlu olacağına, rızık elde edeceğine, işlerin her zamankinden daha iyi bir hal alacağına, üzüntü veren bir durumun ortadan kaldırılacağına, yakın bir arkadaşla büyük bir proje gerçekleştirileceğine delalettir.

Kahve falında ölen kişiyi öpmek gördüyseniz:

  • Duygularınızın bilinir olması olsılığı yüksek veya siz duygularınızı göstermek istiyorsunuz.

Kahve falında sevdiğiniz kişiyi öpmek hastalık ve ağrı gibi sorunlarının olmayacağına, uzun bir zamandan beri yaşadığı sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına, içinde bulunan korkunun ve üzüntünün yerini mutluluğa bırakacağına ve çok hayırlı günler görüleceğine işaret eder.

Kahve falında ölü bir kişinin elini öpmek çok iyi bir duruma geleceğine, sevinçli haberlerin alınması ile büyük sevinç yaşanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında sevdiğin kişinin elini öpmek kazanılan paranın artacağına, toplumda itibar ve takdir toplanacağına, başarıların ve mutluluğun sürekli olacağına, önemli işlerin insanı durumuna gelineceğine alamet etmektedir.

Kahve falında bir kişinin elini öpmek düşünmeden hareket edeceğine ya da bir anlık zafiyete düşerek canını ve malını tehlikeye atacağına, sabırlı ve hırslı biri haline geleceğine inanılır.

Kahve falında ölen bir kişinin elini öpmek başarı için yılmadan çalışılacağına, sorun yaşanan kişiler ile aranın düzeltileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında sevdiğin kişiyi yanağından öpmek sıkıntı verici olayları ortadan kaldıracağına, fal sahibinin uyarı alabileceğine inanılır.

Kahve falında ölmüş kişilerin elini öpmek ölümün manalarını bulmaya çalışacağına, sıkıntılı durumlar geçireceğine, büyük aksilikler yaşayacağına delalettir.

Kahve falında hoşlandığı kişiyi öpmek yarınlarına inanacağına, çıkmaza düşeceğine, borçlanacağına delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.