Kahve falında ölen kişinin ayağını öpmek

Kahve falında ölen kişinin ayağını öpmek işinde yetkin, bilge ve alim kimse haline geleceğine, maddi olarak güç kazanacağına, ayrıcalık elde edeceğine, çok büyük maddi ve manevi zararlar ile karşılaşacağına, keyfinin ve neşesinin de yerinde kalacağına, adının lekeleneceği ve bu nedenle çok üzülüp, adını aklamak için uzun süre uğraşmak zorunda kalacağına, ödemelerinin düzenli olarak gerçekleştirileceğine, bunun kendisine başarı, mevki, zafer ve bol kazanç getireceğine, alacağı borçları vaktinde ödeyemediği için arkadaş çevresiyle de arasının bozulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ölen kişinin ayağını öpmek gördüyseniz:

  • Garip kimseler sizin beğeninizi çekebilirler.

Kahve falında ölen kişinin ayağını öpmek garanti ve sürekli olacak başarı ve kazanç elde edeceğine, zahmeti işlerin kolaylaşacağına rivayet eder.

Kahve falında ölen birinin ayağını öpmek iş hayatının rakipler tarafından yapılan tüm engellemelere rağmen çok iyiye gideceğine, her geçen gün daha sağlam ve kazançlı işlere imza atılacağına, yaptığı kötülüklerin kendisine döneceğine işarettir.

Kahve falında bebek ayağı öpmek onların gerçek yüzüyle karşılaşacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, hanesinin bollukla dolacağına alamet eder.

Kahve falında ölünün ayağını öpmek bir işe girdiği sırada ya da bir çalışmayı bitirirken bu kişinim engel olması ile karşılaşacağına ve bu yüzden bu kişi ile olan tüm diyaloğunu kopardığına ve artık farklı şekillerde bu kişiye cevap vereceğine, herhangi bir zarar yaratmadan hızlı bir şekilde biteceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ölmüş babanın ayağını öpmek çok tanınan ve sevilen bir kişi olacağına, büyük düşüneceğine işaret etmektedir.

Kahve falında bir kızın ayağını öpmek istediklerini rahatlıkla elde edeceğine, hayatının alt üst olacağına delalet eder.

Kahve falında ayak öpmek yeni bir hayat kurma yolunda bazı adımlar atılacağına, zarar edilen bir olayın kısa süre içinde düzgün bir şekilde gerçeğe döneceğine delalet etmektedir.

Kahve falında birinin ayağının altını öpmek ağız tadını, neşesini kaybedeceğine, afiyette giden düzeninden olacağına, sevdiği bir kişi ile yakın zaman içinde dünyaevine gireceğine işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top