Kahve falında ölen birinin mezarını açmak

Kahve falında ölen birinin mezarını açmak korkularının, sıkıntılarının ve hastalıklarının zaman içinde tekrar ortaya çıkacağına, başarılı atılımlar ve girişimler yapacağına, makam sahibi olacağına, malına mal, parasına da para katarak zenginlik elde edeceğine, hayır işlerinden geri kalmayacağına, hedeflerine ve ideallerine kavuşacağına, sancılı geçen bir projenin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine, sorunların ortadan kaldırılacağına, alınacak müjdeli haberler sayesinde aile hayatında çok büyük gelişmeler yaşanacağına ve gayrimenkul işine girileceğine, yapılan bir iş başvurusunun kabul edilmeyeceğine ve ortaya konan çalışmaların göz önüne alınmayacağına, falı kapatan kişinin hiçbir önemli ve ciddi sorunu olmayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ölen birinin mezarını açmak gördüyseniz:

  • Zaten nasıl davranırsanız davranın istekleriniz bir bir gerçekleşiyor; insanları veya olayları zorlamamalısınız.

Kahve falında mezarlık açmak iş hayatında çok büyük bir yardımda bulunacağına ve aile hayatı ile ilgili bir sorunu çözeceğine, eline geçen fırsatları değerlendirmesi sayesinde çok mutlu olacağına yorulur.

Kahve falında ölmüş kişinin mezarını açmak amirleri veya yöneticilerinin desteğiyle kısa zamanda yükseleceğine, aşırı yağıştan ya da doludan ötürü tarlasının zarar göreceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında ölmüş babasının mezarını açmak zor durumda kalacağına, kötü günler yaşayacağına, üzüleceğine, zor bir işin bir türlü sona erdirilemeyeceğine, iş konusunda bir türlü iyi bir noktaya gelinemeyeceğine ve hayallere ulaşmak için gereken motivasyonun sağlanamayacağına yorulur.

Kahve falında mezarları açmak sorunlarını kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, yıkılacağına işaret eder.

Kahve falında kendi mezarını açmak tüm düzenin alt üst olacağına, yaşamının da eskisi gibi kolaylıklarla geçmeyeceğine, çok büyük aksilikler ile karşılaşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında babanın mezarını açmak yaşanan kötü olayların elbirliği ile düzeltileceğine, yapılan işte çok sıkıntılı olayların yaşanacağına rivayet eder.

Kahve falında ölmüş babanın mezarını açmak esenlik, rahatlık ve ferahlık bulacağına, eline geçen bütün fırsatları çok iyi değerlendireceğine ve böylece uzun zamandan beri hayal ettiği her şeye çok büyük çaba sarfetmeden kavuşacağına delalet eder.

Kahve falında başkasının mezarını açmak büyük kazançlar sağlanılacağına, maddi gücünün ve imkânlarının artacağına delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top