Kahve falında ölen birini beklemek

Kahve falında ölen birini beklemek artık rahat bir nefes alacağına, bir sebeple neredeyse yıkılacağına, hayata küsecek duruma geleceğine, yapılan işin karşılığının alınamayacağına, bir arkadaşlığınızın iyi bir dostluğa dönüşmesine, önemli ve büyük adımlar atacağına, çok büyük kazançlar elde edip iyi yerlere geleceğine ve başarılı bir kişi olacağına, verilen bütün emeklerin heba olacağına, içinde barındırdığı bütün sıkıntılarının sona ereceğine yorulur.

Kahve falında ölen birini beklemek gördüyseniz:

  • Beyaz dediğinizde siyah anlayan, siyah dediğinizde beyaz diyen kişiler veya hiçbiri değilse, tamamen karışıklıklara bağlı yanlış anlaşılmalar sabrınızı sınamanızı sağlayabilir.

Kahve falında birinden telefon beklemek hataların düzeltileceğine ve istenen her şeye kavuşulacağına, iş dünyasında çok konuşulacak bir mevkiye sahip olunacağına, kırgınlık yaşanan bir kişinin özür dileyeceğine işarettir.

Kahve falında sınav sonucu beklemek işlerinin yolundan çıkacağına, manevi olarak huzursuzluk yaşayacağına, attığı adımların boşa gideceğine, varolan borçların ödeneceğine inanılır.

Kahve falında ölünün başında beklemek bir sebeple kendisini beceriksiz ve aciz olarak göreceğine ancak daha sonra çok çabalayarak amaçlarına kısmen de olsa ulaşıp rahat bir hayat sürecek kadar para kazanacağına, çok hayırlı ve büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine delalettir.

Kahve falında sevgiliden mesaj beklemek olanaklarının eskisinden çok daha iyi olacağına, verilen emeklerin boşa gideceğine, hayırsız kişilerle iş yapmak zorunda kalınacağına yorulur.

Kahve falında otobüs beklediğini görmek ortaya koyacağı başarılı çalışmalar ile dikkat çekeceğine, haneden birinin evlilik yolunda adım atacağına yorulmaktadır.

Kahve falında koyun beklemek her türlü uğursuzluk ve şanssızlık ile karşılaşıp gergin zamanlar geçirileceğine, çekilen acıların unutulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında otobüs beklemek haksızlıklar karşısındaki duruşunu hiçbir zaman bozmayacağına, çok yükseleceğine, varlıklı kimse olacağına tabir olunur.

Kahve falında yolcu beklemek sevilen, sayılan ve sözü dinlenen bir kişi olacağına, çok büyük hayallerine ulaşmak için daha çok çalışması gerektiğine, yakın bir zaman içinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, problemleri teker teker çözeceğine, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve çok geçmeden hayallerine kavuşacağına işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top