AnaSayfa / Genel / Kahve falında ölen bir yakını görmek

Kahve falında ölen bir yakını görmek

Kahve falında ölen bir yakını görmek eğer yaşanan durum hastalıksa gereken herşeyi yapacağına hatta organ bağışında bulunacağına, karşısına hayırlı kişilerin çıkacağına, sevdiği bazı kişiler ile çok rahat edeceği ve büyük kazanç elde edeceği bir işe gireceğine, hırpalanacağına, darp edileceğine, rahatlayacağına, hem bedenen hem de ruhen iyileşeceğine, geçmişin kötü etkilerinden ve yaşadığı kötü günlerden uzaklaşacağına, ruhen ve bedenen iyileşeceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük bir zarara düşüleceğine, kuyusunu kazmaya çalışan insanlardan uzak durması ve bu sıkıntıların ardından çok zengin olacağı bir döneme gireceğine delalettir.

Kahve falında ölen bir yakını gördüyseniz:

  • Sizde var olan girişimcilik ruhunuzu tekrar harekete geçirin.

Kahve falında bir yakınını öldürmek yeni işler alacağına, mutlu, huzurlu günlerin uzaklaşacağına işarettir.

Kahve falında yakınından altın almak küslüklerin en yakın zamanda arabulucular sayesinde yok olacağına, uzun zamandan beri çekilen bir rahatsızlığın kısa bir zaman sonra Allah’ın izni ile şifa bulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında uzakta olan yakınını görmek buna rağmen işlerinin düzelmeyeceğine, bu yüzden borcun gittikçe artacağına, aile hayatı içinde istenen ve hayali kurulan ne varsa sahip olunacağına tabir olunur.

Kahve falında yakın akrabaları görmek dost ya da akrabalardan alınacak yardımlar ile parasal sorunların sona ereceğine, işlerin her geçen gün daha iyiye gideceğine tabir olunur.

Kahve falında hapishanedeki yakınını görmek iş hayatının stresinden kısa süreli de olsa uzaklaşılacağına, bu sayede daha iyi düşünüp yeni projelere hazır hale gelineceğine, kazanç beklediği işte hayırlısıyla ilerleyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yakının para verdiğini görmek rızkın daim ve hayırlı olacağına, bundan sonra onlarla mutlu ve mesut yaşayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ölen yakınına sarılmak aksiliklerin başgöstereceğine ve aynı yoldan gidilen bir kişi ile karşılaşılan ortak bir sorun için işbirliği yapılacağına, herkesin istediği bir kariyeri olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ölen yakınının mezarını görmek daha sonra bu durumdan dolayı kendisini suçlayacağına, insanlar arasında iyi anılır olacağına, toplumda sözü geçen ve ağırlığı olan kimse haline geleceğine alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.