Kahve falında ölen babayı tabutta görmek

Kahve falında ölen babayı tabutta görmek kendisini daha mutlu ve daha huzurlu hissedeceğine ve hayırlı bir beraberliğin önünü açacağına, onlarla artık hep bir arada olunacağına, işlerinin bu sayede açılacağına, bazı iş konularında önemli devlet büyüklerine danışılacağına, ortaklı işlere girileceğine, sağlığının bozulmayacağına, aile bireyleri ile uyumunun süreceğine, evlilik hayali kurduğu birisine aşık olup onunla evleneceğine, hayırlı bir kısmetle dünyaevine gireceğine, sevdiği kişilerden kötü sözler işiteceğine yorulmaktadır.

Kahve falında ölen babayı tabutta gördüyseniz:

  • Evle ilgili sorunlu konulardan uzak kalmanızda fayda var.

Kahve falında ölen babayı tabutta görmek şerefe ve izzete, sorunların yavaş yavaş çözüme kavuşacağına işaret eder.

Kahve falında babasının tabutunu görmek akıl hocası olan birinden iş konusunda çok büyük yardım alınacağına, kazancı arttırmak için bazı kararlar alınacağına, ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin sona ereceğine yorulur.

Kahve falında ölmüş babasını tabutta görmek emeklerinin boşa çıkacağı bir işe gireceğine, günden güne sorunlarının artacağına, onlara sanat öğreteceğine delalet etmektedir.

Kahve falında babasını tabutta görmek sadece makamının değil kazancının da artacağına, mutlu ve huzurlu olunacağına, çocuk sahibi olunacağına, iş hayatında iflasın eşiğine gelineceği bir anda gelecek bir haber sayesinde rahat bir nefes alınacağına, manevi açıdan iyi bir dönem geçirileceğine işarettir.

Kahve falında babayı tabutta görmek kısa süre içinde engelleneceğine, ailesinin geçimini sağlayamaz ve onların karnını doyuramaz olacağına yorulur.

Kahve falında babanın tabutunu görmek kısmetinin tekrar açılacağına ve çok kısa zaman önce yaşadığı mutsuzluğun biteceğine, hayatında çok güzel değişimlerin  ve gelişmelerin yaşanacağına, mutluluk dolu haberler alacağına, sıkıntılarını aşacağına, komşuları arasında çok sevilen biri olacağına, çıkacağı tatilin ardından çok yeni ve başarılı fikirler elde edeceğine delalet eder.

Kahve falında ölmüş babayı tabutta görmek büyük bir ilgi ve değer göreceğine, sağlık konusuna sıkıntı olmasa da, maddi sorunların ve iş yaşantısındaki olumsuzlukların kişiyi çok fazla yıpratacağına işarettir.

Kahve falında ölen babasını tabutta görmek ne kadar daralsa da, morali bozulsa da, gelecekte daha dirayetli biri haline geleceğine, çok büyük bir aşk yaşanacağına inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top