AnaSayfa / Genel / Kahve falında öleceğini söylemek

Kahve falında öleceğini söylemek

Kahve falında öleceğini söylemek başarısının çoğalacağına, makamının yükseleceğine, geçim derdinin biteceğine, sorunlarının çözüleceğine, hastalıklarının iyileşeceğine, ruhunun ve bedeninin de şifaya kavuşacağına, akıllıca adımlar atılması sayesinde çok kötü giden çalışmaların düzene gireceğine ve çok mutlu olunacağına, öz eleştiri yaparak, kendini değiştirmek ve geliştirmek için bazı adımlar atacağına, kendisini ailesine vereceğine, sevdiği kişilerin hayır duasını alacağına, bekar ise evleneceği kimse ile tanışacağına, çok büyük kazançlar elde ederek büyük bir zenginliğe kavuşacağına ve çok hayıtlı bir kısmet ile evleneceğine alamet eder.

Kahve falında öleceğini söylemek gördüyseniz:

  • Arkadaşlarınız veya yakın çevrenizle ilişkilerinizi sorgulayabilir, verdiğiniz ölçüde karşılık görüp görmediğiniz sorusuna cevap arayabilirsiniz.

Kahve falında birinin yalan söylediğini anlamak istenmeyen bir işte çalışmak zorunda kalınacağına, kimseden yardım almadan çok büyük başarılar elde edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında birisine söz söylemek makbul ve helal olandan vazgeçmeyeceğine, birlikte çok büyük ve başarılı işlere imza atılacağına ve hayırlı kazançlar elde edilerek başka kişilere örnek olarak gösterileceğine rivayet eder.

Kahve falında gitar çalıp şarkı söylemek sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve büyük atılımlar gerçekleştireceğine, haysiyet gibi duygularına zarar vereceğine işarettir.

Kahve falında kulağına bir şey söylemek gelecekle ilgili korkularının, kaygılarının, karamsarlığının, umutsuzluğunun ortadan kalkacağına, olumlu ve hayırlı gelişmelerle karşılaşacağına işarettir.

Kahve falında saz çalıp türkü söylemek parasız kalacağına, kaçan fırsatların tekrar ele geçeceğine delalet eder.

Kahve falında marş söylediğini görmek uykusuz geceler yaşayacağına ve işlerinde bir türlü doğru kararları veremeyeceğine, eğer bekarsa, hayırlı bir erkek ile evleneceğine ve ondan sürekli yardım görüp, iyi anlaşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında çirkin olduğunu söylemek ticaretin değer ve hız kazanacağına, işinde uzmanlaşacağına delalettir.

Kahve falında birine hamile olduğunu söylemek ancak daha sonra doğru adımların atılması ve gereken kararların hızlı bir şekilde verilmesi ile çözüme kavuşulacağına, endişe duyulan konuların kısa zamanda çözüleceğine, gönlünce bir yaşam süreceğine yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.