AnaSayfa / Genel / Kahve falında odun biriktirmek

Kahve falında odun biriktirmek

Kahve falında odun biriktirmek yaşadığı sıkıntıların bu haber sayesinde ortadan kalkacağına, zengin olmak için suç işlemekten de çekinmeyeceğine, yardım isteyen bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine ve güzel haberler alınacağına, zarar ettiği işleri kara geçireceğine, kısa süre içinde kazancını epey arttıracağına, bazen ne kadar hatırlamak istemese de onları yine de hep hatırlatacak birşeylerle karşılaşacağına, gün sayacağına, sonra da aylarca borç ödemek zorunda kalacağına, yeni bir işe gireceğine, iş hayatında çok büyük ve hayırlı çalışmalar yapacağına işaret eder.

Kahve falında odun biriktirmek gördüyseniz:

  • Sağlık konusunda dikkatli olmanız gerekmektedir.

Kahve falında yakacak odun görmek bunun da kendisine hem özgüven hem de bolluk ve bereket getireceğine, kişinin amaçlarına ulaşma mutluluğuna ve şansına ereceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında yanmış odun görmek yolculuktan sonra girilen işlerde çok büyük ve kazançlı çalışmalar yapılacağına, birçok insandan çok güzel takdirler alınacağına ve üst mevkilerde yer alınacak bir iş teklifi geleceğine, mevkisinde sevilen ve sözü dinlenen, önemli bir şahsiyet olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında odun dizmek aile içinde huzur ve rahat içinde yaşayacağına, hiç yokluk ya da darlık çekilmeyeceğine delalettir.

Kahve falında sobalık odun kesmek hayat boyu refah içinde ve huzurlu bir şekilde yaşaması için gereken miktardan daha çok kazanç elde edeceğine ve büyük bir zenginliğe sahip olacağına, elindeki kazancın büyük kısmını borçlara harcayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında odun vermek kıskanılacak projelere imza atılacağına ve hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine ve sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına inanılır.

Kahve falında odun görmek elindeki zenginliğin her geçen gün daha da eriyeceğine, kısa süre içinde büyük borçların altına gireceğine ve sıkıntılarının sürekli artacağına, çok uzun bir zaman bu durum ile ilgilenmesi gerektiği için yeni çalışmalar yapmak ve yeni projeler ortaya koymak gibi şeylere ara vereceğine ve bu yüzden iş hayatındaki sorunların artacağına tabir olunur.

Kahve falında odun talaşı görmek kimsenin arkasından konuşmayacağına ve kendisine önemli bir kötülükte bulunmuş bir kimseyi affedeceğine, rahatlayacağına, hafifleyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında sobaya odun attığını görmek büyük rahatlık yaşanacağına, üzüntülü ve sıkıntılı durumlara düşüleceğine işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir