AnaSayfa / Genel / Kahve falında nişan merasimi görmek

Kahve falında nişan merasimi görmek

Kahve falında nişan merasimi görmek yapılan işlerin fazla kar getireceğine, borçların ödeneceğine, sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, özellikle kendisine yakın hissettiği bir kişiye kendi özel hayatı hakkında son derece özel bir sırrı anlatacağına, bir sebeple çok kötü ve sıkıntılı zamanlar geçireceğine, kazanca ve ekmeğe kavuşacağına, atacağı her adımı önceden düşüneceğine ve ailesini utandırmadan yaşayacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, hanesinin bollukla dolacağına, mesleğinde çok başarılı olacağına tabir olunur.

Kahve falında nişan merasimi gördüyseniz:

  • Keşif niteliğindeki bir fikrin maddi getirileri olabilir.

Kahve falında nişan merasimi görmek karşısına her zaman iyi kalpli insanların çıkacağına, aile bireylerinin de içinde olacağı bir iş kurulacağına alamet eder.

Kahve falında merasim görmek para biriktireceğine ve bu sayede yedi sülalesine yetecek kadar hatırı sayılı bir servetin sahibi olmayı başaracağına, kazandığı paraları ve malları uğradığı zararları ortadan kaldırmak için son kuruşuna kadar harcayacağına, bu yüzden çok zor zamanlar geçireceğine yorulur.

Kahve falında cenaze merasimi görmek kıtlık ve yokluk çekmeyeceğine, her zaman için ailesini geçindirmenin yollarını bulacağına, sorunlarının kısa sürede ortadan kalkacağına alamet eder.

Kahve falında cenaze merasimine katılmak rakiplerin başarı kazanacağına, yaptığı çalışmaların beklenenden daha fazla kazanç getireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında nikah merasimi görmek yetenekler ve beceriler sayesinde haklı bir zenginliğe kavuşulacağına, gönül işlerinin hareketleneceğine, yakın bir zamanda çok daha kazanç getirecek ve etraftaki herkesin yararlanabileceği bir işe girileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında düğün merasimi görmek ilerleyeceğine ve kalkınacağına, elinde bulunan imkânları çok hayırlı bir şekilde değerlendirmesi sayesinde işlerinin çok iyi bir hal alacağına, sorunlarının kısa zaman içinde biteceğine işaret etmektedir.

Kahve falında sünnet merasimi görmek kapanmış olan kapıların Allah’ın izni ile açılacağına, yakın bir zamanda çocuk sahibi olunacağına, yaşanan kötü olayların unutulacağına ve hayallerin gerçekleştirileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında takı merasimi görmek daha tutarlı kazançlar elde edileceğine, dertlerinin dermanını bulacağına yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir