AnaSayfa / Genel / Kahve falında namaz kılmaya karar vermek

Kahve falında namaz kılmaya karar vermek

Kahve falında namaz kılmaya karar vermek işinin ehli olması ve o işin eğitimini almış olması nedeni ile ticaret hayatında nitelikli elemanlardan olup, iş sahipleri tarafından büyük ilgi göreceğine, epey bir zamandan beri uzakta olan ve çok büyük bir özlem duyulan kişinin yakında döneceğine, bilerek suç işlemeye ve günahkâr olmaya, istediklerini elde edeceğine, açılan kapıların büyük hayırlar getireceğine, ticaretinde ehil kişiler arasına gireceğine, aile içindeki sıkıntıların, zorlukların aşılacağına, bir sebeple aile huzurunun bozulacağına, eşler arasında ister istemez bazı büyük tartışmalar yaşanacağına, büyük umutlarla ve beklentilerle girilen bir işin sabun köpüğü gibi bir anda söneceğine alamet eder.

Kahve falında namaz kılmaya karar vermek gördüyseniz:

  • Sizi sınırlandırmaya çalışan kişiler olabilir.

Kahve falında namaz kılmaya karar vermek aklında bulunan bazı çalışmaları çok yakın bir zaman içinde gerçeğe çevireceğine, daha fazla başarı kazanılacağına inanılır.

Kahve falında ayrılma kararı almak stres yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, yüzünün yeniden gülmeye başlayacağına, huzurunun da yerine geleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kararmış muz görmek işlerinin çoğalacağına bu sayede maddi sıkıntılarının sona ereceğine, mali açıdan büyük bir ferahlık yaşanacak bir döneme gireceğine yorulur.

Kahve falında kapanmaya karar vermek düzeninin bozulacağına, emeklerinin boşa gideceğine, ruhen de sakin, huzurlu hissedileceğine alamet eder.

Kahve falında vücudunu kararmış görmek sosyal hayatından geri kalarak yalnız bir hayat süreceğine, doğru yatırımlar yapacağına, maddi ve manevi olarak rahata kavuşacağına, kötü halden iyi hale geçeceğine işaret eder.

Kahve falında boşanma kararı aldığını görmek işlerin yaşanacak talihsiz bir durumdan ötürü kesileceğine, kurulan bir ortaklıktan ötürü başın kolluk kuvvetleri ile derde gireceğine, eşlerin ayrılacağına, böylece hayırlı bir yola girileceğine, bir ev alma konusunda kısa sürede önemli adımla atılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kararsız olmak iş hayatında zorlu zamanlar geçireceğine, büyük bir parasızlık yaşanacağına, hakkını kimseye yedirtmeyeceği gibi kimsenin de deyim yerindeyse bir iğnesine dahi tenezzül etmeyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında insanı kararmış görmek ancak üzüntülerin yakın bir zamanda sona ereceğine, iş hayatında uzun zamandan beri maddi sıkıntı çekenlerin ferahlığa çıkacağına yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir